Zavřít reklamu

Nejčastěji se nyní hovoří o představení nového iPhonu 13. Tady to ale zdaleka ještě nekončí, jelikož po jeho boku dojde k odhalení nových hodinek Apple Watch Series 7. O těch jsme doposud slyšeli hned několik zajímavostí a úniků. Častokrát se dokonce hovořilo o implementaci senzoru pro neinvazivní měření cukru v krvi. Následně se každopádně objevovaly informace o tom, že tato technologie je ještě roky daleko. Letošní generace by navíc mohla přinést novější design.

Apple Watch Series 7 dle konceptu:

Na internetu se objevil i nový, poměrně zajímavý koncept, který poukazuje na dvě zásadní novinky – design a Touch ID. Změna kabátu byla naznačena hned několika respektovanými a nejedná se tedy o nic nereálného. Horší je to však v případě implementace čtečky otisků prstů. V závěru loňského roku se sice objevovaly informace o registraci nového jablečného patentu, který tuto situaci řešil, ale stále není jisté, zdali s něčím podobným vůbec můžeme počítat. Zároveň nesmíme zapomenout zmínit, že technologičtí giganti jako Apple registrují jeden patent za druhým, přičemž většina z nich se do finálních produktů snad nikdy nepodívá.

Když se navíc vrátíme zpět k doposud zveřejněným únikům o Apple Watch Series 7, zjistíme, že na nás (pravděpodobně) nic převratného nečeká. Prakticky půjde jen o další generaci, která moc dechberoucích novinek nenabídne. Dokonce se objevily i názory o tom, že převratného modelu se dočkáme až s příchodem zmiňovaného senzoru pro neinvazivní měření cukru v krvi, což by neuvěřitelně pomohlo všem diabetikům. Na takovýto model si však budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Co očekáváte od letošní generace vy?

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.