Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Trendem poslední doby je zjednodušení systémů zabezpečení domova s důrazem na jednoduchost a vyšší efektivitu monitorování majetku. Zatímco klasické Home Security systémy vyžadují hardwarové kamery pro monitorování, jejichž součástí jsou dlouhé manuály, aplikace ZoomOn vám umožní spojit dohromady všechny hardwarové kamery a dokonce i chytrá mobilní zařízení. Mobilní aplikace ZoomOn od české firmy Master Internet stojí za vaši pozornost.  

Představte si inteligentní systém zabezpečení domova, který funguje v jedné mobilní aplikaci pomocí jakéhokoliv iOS nebo Android zařízení. A pokud už doma nějaké kamery máte, můžete je snadno s touto aplikací propojit.

Česká aplikace ZoomOn je navržena tak, aby si uživatelé mohli snadno propojit jak hardwarové kamery, tak i tablety či mobilní telefony. Váš telefon se tak stává klíčem k inteligentnímu systému zabezpečení domova se spoustou nepostradatelných funkcí.

Chytré řešení

Podobně jako běžný bezpečnostní systém, aplikace ZoomOn disponuje funkcí detekce pohybu a hluku. Aplikace dává uživateli automaticky vědět, že hladina hluku v místnosti překročila stanovený limit. A to stejné funguje i v případě jakéhokoliv pohybu. V tomto případě ZoomOn nahrává video a poté jej ukládá do příslušné složky v aplikaci.

ZoomOn se snadno přepíná do nočního módu, takže se uživatel nemusí bát nízké viditelnosti za horších světelných podmínek. Navíc uživatel dostane notifikaci i ohledně nízké kapacity baterie, v momentě odpojení kamery anebo v případě špatného internetového připojení.

Na rozdíl od některých klasických bezpečnostních systémů, aplikace ZoomOn umožňuje oboustrannou komunikaci. V praxi to funguje tak, že pokud ZoomOn využíváte jako chůvičku pro dítě nebo domácí mazlíčky, můžete snadno zapnout mikrofon a komunikovat s tím, kdo je zrovna u kamerové jednotky. To právě odlišuje ZoomOn od ostatních home security systémů. A samozřejmě nejen to…

ZoomOn

“ZoomOn je unikátní aplikace pro domácí monitorování, která se odlišuje od konkurence. Naše aplikace je jediná na trhu, která dokáže snadno kombinovat kamery a mobilní zařízení, aby poskytla komplexní monitorovací řešení. Aplikace je vhodná pro všechny uživatele – začátečníci ocení jednoduché párování a ovládání, zkušené uživatele zase potěší pokročilé funkce a možnost párování s klasickými kamerami​​“, říká hlavní iOS vývojář aplikace ZoomOn Jakub Mejtský.

Spolehlivost a jednoduchost

Výhodou ZoomOnu je to, že si aplikaci kompletně nastavíte podle sebe. Tudíž se nemusíte bát, že vám nebude vyhovovat výchozí nastavení aplikace, jak tomu často bývá u běžných bezpečnostních systémů.

ZoomOn disponuje individuálním nastavením hlukového limitu při detekci zvuku; přiblížením a oddálením zobrazení; samostatnou volbou kamerových prostředků (HomeKit, ONVIF, IP/CCTV kamery anebo dokonce i telefony či tablety); multi-home a multi-owner funkcí, se kterou při nákupu jednoho předplatného můžete monitorovat domov s celou rodinou na několika mobilních zařízeních.

Aplikace je maximálně jednoduchá v každodenním využití a navržená tak, aby její používání nedělalo uživateli žádný problém. Nezávisle na tom, jak je daleko uživatel od monitorovaného objektu, k fungování aplikace stačí pouze stabilní internetové připojení. S neomezeným dosahem svou nemovitost můžete monitorovat z jakéhokoliv místa bez ohledu na vzdálenost.

Monitoring v aplikaci funguje na pozadí, což znamená, že při monitorování lze telefon používat prakticky bez žádných komplikací. Navíc ZoomOn funguje i v režimu picture-in-picture, kdy monitoring lze zobrazit na menší obrazovce během používání jakýchkoli jiných aplikací. Aplikaci lze ovládat pomocí Siri i Apple Watch.

Kompatibilita a multifunkčnost

ZoomOn je jednoduše kompatibilní s HomeKit, IP ONVIF a dalšími IP kamerami (RTSP, MJPEG nebo HLS protokol). Uživatel tak může použít i bezpečnostní kamery, které už doma má. Jako kameru lze použít i jiné mobilní telefony a dokonce i tablety. Právě kompatibilita ze ZoomOnu dělá univerzální monitor pro různé druhy kamer.

Díky jednoduchému a přehlednému designu se ZoomOn stává multifunkčním kamerovým systémemdětská chůvička, monitor domácích zvířat, bezpečnostní alarm anebo klasický home security systém. V aplikaci lze monitorovat několik místností najednou a snadno se překlikávat z jedné na druhou.

Vyzkoušet zdarma ZoomOn může každý

V rámci ročního předplatného si uživatel může snadno ZoomOn vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda si aplikaci zaplatí na delší období. Třídenní trial nabízí veškeré funkce prémiového účtu, a to úplně zdarma.

Pokud si stále nejste jistí, jak Vám aplikace ZoomOn může pomoci, navštivte webové stránky ZoomOn, kde najdete všechny potřebné informace.

.