Zavřít reklamu

Již druhý letošní Apple Special Event je doslova za dveřmi a spolu s ním také všechny produkty a novinky, které Apple představí. Je již takřka jistotou, že si dnes odpoledne odbude premiéru nový iPad Pro s Face ID, vylepšená Apple Pencil a také nový MacBook (Air). Nicméně dočkat bychom se mohli aktualizovaného Macu mini, nové verze iPadu mini a třeba i po více než roce čekání oznámení prodejů bezdrátové nabíječky AirPower a spolu s tím nového pouzdra pro AirPods. Jak už bývá tradicí, Apple bude svou konferenci streamovat. Pojďme si tedy shrnout, kdy, kde a jak ji sledovat z jednotlivých zařízení.

Kdy sledovat

Konference se tentokrát poněkud netradičně koná v New Yorku, konkrétně v BAM Howard Gilman Opera House v Brooklynu. Pro Apple a tamní novináře tak konference odstartuje tradičně v 10:00,  u nás však začíná už v 15:00. K ukončení by mělo dojít okolo 17:00, obvykle trvají konference Applu necelé dvě hodiny.

Kde sledovat

Stejně jako v případě každé jiné keynote za poslední roky, i tu dnešní bude možné sledovat přímo na stránkách Applu, a to konkrétně na tomto odkazu. Stream obvykle začíná jen pár minut před udávaným zahájením, tudíž by měl být dostupný přibližně už ve 14:50.

Jak sledovat

Živý přenos bude možné sledovat na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch v Safari na iOS 9 nebo novějším. Využít lze také Safari na Macu s macOS Sierra (10.11) nebo novějším, případně i PC s Windows 10, kde je stream funkční v prohlížeči Microsoft Edge. Nejpohodlnější je sledování z Apple TV, které mohou využít majitelé druhé a třetí generace se systémem 6.2 nebo novějším, a také vlastnící Apple TV 4 a 4K po stažení aplikace Apple Events.

Apple Special event october FB
.