Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes si představíme aplikaci Clocker pro perfektní přehled o čase.

[appbox appstore id1056643111]

Dnešní doba propojuje lidi a nahrává stěhování či studiu v zahraničí. Řada z nás má jistě několik přátel, známých, bývalých spolužáků, rodinných příslušníků, příbuzných či kolegů v zahraničí. Díky internetu můžeme naštěstí i se vzdálenými přáteli a příbuznými komunikovat prakticky kdykoliv, kdy si vzpomeneme, je ale potřeba brát v úvahu, že se často mohou nacházet v jiném časovém pásmu než my. Kdy je vhodné napsat kolegovi do zámoří e-mail a kdy budete mít jistotu, že svého známého na jiném koutě planety svým zavoláním zrovna neprobudíte uprostřed noci? Aplikace Clocker vám vždy spolehlivě řekne, kolik je kde hodin.

Tvůrci aplikace Clocker si se svým nenápadným ale užitečným softwarem skvěle vyhráli. Vybírat můžete doslova z tisícovek různých adres, měst, ulic a časových pásem. V liště se vám pak zobrazí přesně ty časové údaje, které si nastavíte, k jednotlivým časovým pásmům můžete přidávat vlastní poznámky, a opatřit je vlastními štítky se jmény, názvy společností nebo jakýmkoliv jiným textem. V aplikaci si můžete také nastavit připomínky, Clocker rovněž podporuje klávesové zkratky, funkci Drag&Drop i možnost třídění údajů podle vámi nastavených parametrů.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více