Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci OmniPlayer pro přehrávání mediálních souborů všech typů.

[appbox appstore id1470926410]

OmniPlayer je nenápadný, jednoduchý, ale spolehlivý, výkonný a užitečný mediální přehrávač, s jehož pomocí budete moci na svém Macu přehrát prakticky jakýkoliv audio či video soubor. Jeho design je jednoduchý a dobře vypadající, uživatelské rozhraní příjemné a intuitivní. Jednou z největších výhod OmniPlayeru je široká škála souborů, se kterými si tato aplikace dovede poradit. Podporuje přehrávání HD videí v různě vysokém rozlišení i přehrávání lossless audio souborů.

Samozřejmostí jsou základní i pokročilejší nástroje pro přizpůsobení přehrávání. OmniPlayer podporuje přehrávání z lokálního disku i vzdáleného serveru, a to jak u video, tak i u audio souborů. V rámci aplikace můžete pořizovat screenshoty, nastavit a přizpůsobit zobrazení titulků k videím a přehrávat obsah ze serverů, jako je YouTube či Vimeo bez online reklam. OmniPlayer také nabízí automatickou tvorbu playlistů s možností úprav, automatické zahájení přehrávání od místa, kde jste naposledy skončili, a řadu dalších užitečných funkcí.

OmniPlayer fb
.