Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Parcel pro sledování zásilek.

[appbox appstore id639968404]

Každý z nás si jistě čas od času objedná zásilku z některého ze zahraničních e-shopů. Zásilky tohoto typu k nám většinou putují za použití kombinace poštovních služeb, letecké či lodní přepravy a kurýrních služeb. Asi nikomu z nás není ukradené, v jakém stavu se právě jeho očekávané zboží nachází. Pokud máte objednaných více zásilek najednou z několika různých e-shopů, může být těžké udržet si o všech svých objednávkách přehled. V takových chvílích přichází ke slovu aplikace, určené ke sledování zásilek. A jednou z nich je Parcel.

V Parcel můžete sledovat cestu zásilek od více než tří stovek služeb počínaje UPS či FedExem nebo DHL až po China Post a další poštovní služby. Číslo zásilky, kterou chcete sledovat, zadáte do aplikace po kliknutí na tlačítko “+”.

V bezplatné verzi můžete v aplikaci Parcel sledovat maximálně tři zásilky naráz, za 79 korun ročně je počet sledovaných zásilek neomezený. Povahu zobrazovaných informací si můžete v rozhraní nastavit podle sebe, sledování zásilky lze přepnout do prostředí webu nebo mapy.

Parcel fb
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.