Zavřít reklamu

Pravděpodobně drtivá většina uživatelů se čas od času setká se situací, kdy potřebuje převést video z jednoho formátu do druhého. V tomto směru je naprostou jedničkou program MacX Video Converter Pro, který si dokáže poradit i s převáděním 4K videí, přičemž nabízí řadu dalších možností. Díky slevovému šílenství Black Friday je program k dostání s úžasnou 60% slevou. Aby toho nebylo málo, tak k němu v takovém případě navíc dostanete další program, MacX Media Trans, zcela zdarma. Samozřejmě se nabízí i bezplatná verze, ve které si můžete vše vyzkoušet.

MacX-Video-Converter-Pro-smartmockups

Co všechno MacX Video Converter Pro umí

Pojďme si ale ještě v rychlosti shrnout, co všechno vlastně MacX Video Converter Pro umí. Jedná se o univerzální nástroj, s jehož pomocí se můžete vrhnout do již zmiňovaného převádění videí napříč nejrůznějšími formáty. V takovém případě aplikace nemá problém například s MP4, MOV, HEVC/H.264, AVI, FLV, MKV nebo MP3. Celkově si poradí s více než 370 formáty a kodeky. U toho to ale ani zdaleka nekončí. MacX Video Converter Pro totiž můžete použít i pro hromadné stahování videí z více než tisíce portálů, a to ve formě MP4 či MP3. Zároveň si program levou zadní poradí s kompresí videa, kdy dokáže až o 90 % zmenšit jeho velikost, aniž by došlo k ovlivnění kvality.

Následně se ještě nabízí funkce pro úpravu videí v podobě střihu, oříznutí, rozdělení, spojení, přidání titulků či úprava jednotlivých parametrů jako bit rate, počet snímků a dalších. Nadále vám také umožní z vašich fotografií dělat parádní videoprezentace s hudbou. To nejlepší na tom všem je, že vše zvládá nesmírně rychle, a to díky použití hardwarové akcelerace.

MacX Video Converter Pro si můžete vyzkoušet ZDARMA zde

Jedinečná akce – nejnižší ceny

Jak už jsme uvedli v samotném úvodu, díky současné slevové akci Black Friday je program k dostání za bezkonkurenčně nejnižší cenu v letošním roce. MacX Video Converter Pro totiž pořídíte s 60% slevou, přičemž ke koupi zdarma obdržíte úžasný software MacX MediaTrans v hodnotě 59,95 $ zcela zdarma. Tento druhý nástroj funguje jako úžasná náhrada iTunes a dokáže se postarat o správu dat na vašem iPhonu. Má to ale jeden háček. Celá akce totiž končí již za čtyři dny. Nenechte si proto tuto jedinečnou nabídku ujít!

MacX Video Converter Pro pořídíte za bezkonkurenční cenu zde

.