Zavřít reklamu

Je tomu jen pár měsíců, co se na českém trhu začala prodávat zařízení Microsoft Surface a už nyní si je můžete pořídit mnohem výhodněji. Pokud totiž přejdete na některý Surface ze staršího zařízení, získáte bonus až 3 000 Kč. A při koupi Surface Go 3 na vás ještě navíc čeká zdarma klávesnice v hodnotě 3 490 Kč.

1520_794_Microsoft_Surface

Výhodou Microsoft Surface je, že kombinují plnohodnotný počítač s Windows 11 a tablet do jednoho zařízení. Můžete je tedy ovládat jak přes klávesnici a touchpad, tak i skrze dotykovou obrazovku nebo pero Surface Pen. Nechybí jim ani výkon a zejména pak velmi slušná výdrž na baterii. Ostatně právě díky tomu jsou zařízení Surface ve světě oblíbená.

Sleva 3 000 Kč a klávesnice zdarma

Pokud si nyní u Mobil Pohotovosti pořídíte některý z počítačů Microsoft Surface, máte možnost ušetřit 3 000 Kč. Pro získání bonusu stačí, když prodáte jakýkoli mobilní telefon, tablet, hodinky, notebook nebo herní konzoli. Nejvyšší možný bonus na vás čeká při koupi Surface Pro 8 a Surface Laptop. U levnějšího Surface Go 3 ale kromě tisícového bonus získáte jako dárek klávesnici v hodnotě 3 490 Kč. Po odečtení bonusů jsou ceny následující:

.