Zavřít reklamu

Jen málokdo nezná hru Monopoly, populární deskovou klasiku, která se dočkala řady variant. Vývojářské studio Marmalade Game nyní přináší novou verzi hry Monopoly také pro majitele tabletů a chytrých telefonů. Marmalade Game Studio má již na kontě mobilní zpracování her jako Life nebo Battleship. Monopoly budou dostupné jak pro zařízení s iOS, tak i pro mobily a tablety s Androidem. Zájemci se již nyní mohou registrovat přes Google Play Store a iOS App Store.

Mobilní verze Monopoly bude mít lákavý 3D design, připomínající klasickou deskovou variantu. Hru si budete moci zahrát buďto sami, nebo spolu se svými přáteli či rodinou, případně s ostatními uživateli v online multiplayer režimu, a to až ve čtyřech hráčích. Tvůrci hry umožní uživatelům zahrát si nejen plnou, ale také zkrácenou verzi hry. Takzvaný Quick Mode umožní dokončení hry za méně než jednu hodinu. Tento režim nabídne například jednodušší zakoupení hotelů nebo kratší čas strávený ve vězení. Kromě toho hra v Quick Mode končí ve chvíli, kdy první hráč zbankrotuje, a vyhrává nejbohatší hráč.

Cena Monopoly pro zařízení s Androidem zatím nebyla zveřejněna, majitelé iOS zařízení za hru zaplatí 99 korun. Hra by se v App Store měla oficiálně objevit 4. prosince a kromě pořizovací ceny obsahuje také ještě další nákupy v aplikaci. Jednat se může například o herní desky s objekty z různých zemí nebo prvky, sloužící k přizpůsobení vzhledu celé hry.

Připravovaná hra ale nebude první mobilní verzí Monopoly. V minulosti přišla s touto populární hrou například společnost EA, která ji nabízela řadu let, než byl titul z App Storu odstraněn. Mobilní verze hry Monopoly od Marmalade Game Studio je schválena společností Hasbro.

Monopoly iOS iPhone X fb

Zdroj: PhoneArena

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.