Zavřít reklamu

Karanténa není nic příjemného. Pokud je ale nuda tím nejpalčivějším problémem, který jste v této době nuceni řešit, pak jste na tom v podstatě poměrně dobře. S ukrácením dlouhé chvíle vám mohou skvěle pomoci deskové hry. Co ale dělat, když doma žádné nemáte, případně byste si chtěli vyzkoušet něco nového, ale nechce se vám zrovna investovat do „fyzických“ deskovek? Povolejte si na pomoc App Store – jeho nabídka je překvapivě bohatá a kvalitní.

Monopoly

Monopoly je zkrátka klasika, a je opravdu skvělé, že si ji mohou zahrát i majitelé iOS zařízení. Monopoly ve verzi pro iOS zařízení nabízí plnohodnotný hráčský zážitek a umožňuje široké možnosti přizpůsobení a úprav, ve hře najdete širokou nabídku herních desek a dalších motivů. Monopoly pro iOS lze hrát jak online, tak i offline, a hra nabízí také různé herní režimy.

Scrabble Go

Kdo by neznal kultovní „písmenkovou“ hru Scrabble? I ta – podobně jako výše zmíněná Monopoly – je nyní k dispozici také pro iOS zařízení. Scrabble GO je elektronickou verzí oblíbeného klasického Scrabblu, obohacenou o řadu nových funkcí. Hru můžete hrát online se svými přáteli a rodinou, součástí hry je také chat. Hra nabízí různé herní režimy od duelu s náhodným hráčem s podobnými schopnostmi, jakými disponujete vy, až třeba po zrychlenou verzi hry.

Four In A Row – Classic Games

Myslíte si, že staré dobré piškvorky jsou nudnou záležitostí pro školáky? Jejich verze pro iOS zařízení vás zaručeně vyvede z omylu. Hru Four In A Row si na svém iPhonu či iPadu můžete zahrát sami proti „robotovi“, máte ale také možnost utkat se buďto s náhodně vybraným protihráčem, nebo s někým z vašich přátel či rodiny. Nejedná se sice o deskovku v pravém slova smyslu, nudit se ale při Four In A Row rozhodně nebudete.

RISK: Global Domination

Chtěli byste ovládnout svět? Se hrou RISK: Global Domination máte šanci. RISK: Global Domination je oficiální elektronickou verzí oblíbené hry RISK od společnosti Hasbro. Nabízí režim single player, možnost online hry s náhodně vybranými hráči nebo s přáteli, a dále také širokou nabídku herních plánů a přizpůsobitelných prvků, stejně jako různé úrovně obtížnosti.

Catan Universe

Jak název napovídá, nabízí hra Catan Universe všechny vaše oblíbené hry katanovského univerza pohromadě. V nabídce je tedy elektronická verze původní deskové hry, karetní verze i různých rozšíření. V iOS verzi Catan Universe můžete svou oblíbenou hru hrát tak, jak jste zvyklí – budovat stezky, stavět města, s rozvahou obchodovat a snažit se ovládnout Katan.

Ticker to Ride

Ticker to Ride je další z klasických a oblíbených deskových her, které si našly cestu i majitelům iOS zařízení. Pokud milujete železnice a vše, co k nim patří, neměla by ve vaší sbírce iOS deskových her chybět ani tato populární klasika. Vaším úkolem bude postavit si vlastní železnici – v cestě vám ale stojí protihráči, nad kterými musíte zvítězit. Hra nabízí řadu herních režimů včetně „učícího“, takže je vhodná i pro ty, kteří s ní teprve začínají.

Témata: , , , , , ,
.