Zavřít reklamu

Ačkoli Apple svou bezdrátovou nabíječku AirPower představil již téměř před rokem, do prodeje se zatím nedostala. Ani absence vlastní podložky pro bezdrátové nabíjení ale Applu nebrání v tom, aby pomáhal vyvíjet příslušenství ze stejné kategorie dalším svým partnerům. Důkazem je nový bezdrátový nabíjecí stojánek Logitech POWERED, jenž je navržený ve spolupráci s Applem a tudíž je určený především pro iPhone 8, 8 Plus a iPhone X.

Velkou výhodou POWERED je jeho komplexnost. Stojánek totiž umožňuje iPhone nejen snadno nabíjet, ale zároveň ho také používat. Pro vyšší komfort nabízí nabíjení ve svislé i vodorovné poloze. S novou nabíječkou od Logitechu tak můžete sledovat video, číst recept nebo komunikovat přes FaceTime, i když je iPhone umístěn v nabíjecím stojánku. Potěší také pogumovaná kolébka ve tvaru „U“, která udržuje iPhone ve stabilní poloze i s ochranným pouzdrem s tloušťkou až 3 mm.

„Na rozdíl od běžných nabíjecích podložek se nemusíte namáhat se správným umístěním telefonu – stačí jen zasunout iPhone do kolébky. Je to opravdu kouzelně snadné a pohodlné zejména pro uživatele iPhonu X, kteří mohou jednoduše odemykat telefon pomocí Face ID,“ říká Michele Hermann, viceprezidentka pro mobilní řešení ve společnosti Logitech.

POWERED nabízí certifikaci pro standard Qi, je optimalizován pro iPhone a obsahuje ochranu proti přehřátí, která pomáhá regulovat teplotu. Výkon nabíječky pak činí až 7,5 W, což je ostatně ideální hodnota právě pro jablečné telefony. V horní části stojánku nechybí LED dioda informující o nabíjení iPhonu, která však zůstává skryta za telefonem, takže nepůsobí rušivým dojmem.

Logitech začíná  bezdrátový nabíjecí stojánek POWERED prodávat již tento měsíc, a to za cenu 2 199 Kč. V současné době je možné si nabíječku předobjednat na oficiálních stránkách společnosti.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.