iWant

Zesnulý frontman skupiny Linkin Park se objeví v dalším díle Carpool Karaoke

iWant

Frotnman skupiny Linkin Park Chester Benniington, který v červenci spáchal sebevraždu, ještě před svou smrtí stihl natočit díl do zábavné show Carpool Karaoke, kterou vysílá společnost Apple. Natáčení probíhalo několik dní před jeho smrtí a doposud se nevědělo, jestli Apple tento díl odvysílá. Na Facebookové stránce kapely se však včera objevila zpráva o tom, že díl odvysílaný bude. Objeví se příští čtvrtek na Facebookové stránce kapely, kde si jej budou moci prohlédnout všichni, bez ohledu na to, zdali mají předplacenou službu Apple Music či nikoliv.

Apple na tuto natočenou epizodu nikdy neupozorňoval, nikdy předtím se neobjevila v žádném traileru. Proto se mluvilo o tom, že vzhledem k tragické události, tato epizoda zveřejněna nebude. Zatím není jasné, jestli bude k dispozici společně s ostatními epizodami na Apple Music, nebo bude dostupná jen na Facebookové stránce kapely.

Společně s Chesterem se tohoto dílu zúčastnil také Mike Shinoda, Joe Hahn a herec Ben Chang, známý ze sitcomu Community. Facebookovou stránku kapely Linkin Park najdete zde, včerejší prohlášení pak zde.