Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Oblíbený e-shop Appletop.cz a náš dlouhodobý partner přichází s další úžasnou akcí. V současné době se totiž obrovského zlevnění dočkaly nejrůznější držáky a Bluetooth reproduktory pro iPhone, které lze pořídit až s neuvěřitelnou 80% slevou! Pojďme se tedy společně podívat na žhavé kandidáty s největší slevou.

Držáky

V případě držáků dokáže rozhodně zaujmout SWISSTEN S-Grip W2-AV5, jehož cena klesla o 33 % z původních 1499 Kč na pouhých 999 Kč. Tento kousek navíc nefunguje pouze jako držák, ale zároveň i jako bezdrátová Qi nabíječka s výkonem 15 W. Dalším kandidátem ke koupi je ESPERANZA magnetický držák Lure, který lze po 70% zlevnění pořídit za až neuvěřitelných 59 korun. Jedná se o poměrně praktický držák do mřížky ventilace auta. Jeho předností je, že nezabírá prakticky žádné místo, jelikož iPhone drží prostřednictvím magnetu. Zároveň nesmíme zapomenout zmínit čelisťový držák Esperanza s cenou pouhých 39 Kč. Jeho cena nyní klesla o parádních 80 % a jedná se tak o skvělou a dostupnou volbu. Aby toho nebylo málo, tak je navíc k dostání v hned několika barevných variantách a opět jej stačí zasunout do mřížky ventilace.

Držáky na Appletop.cz naleznete zde

Bluetooth reproduktory

Pojďme si ještě posvítit i na zmiňovaný segment Bluetooth reproduktorů, ve kterém můžeme nalézt hned dva reproduktory. Oblíbenou volbou je SWISSTEN X-Boom s 42% slevou za prostých 499 Kč. Tento kousek dokáže potěšit nejen svou cenou, ale také úctyhodným zvukem, odolností vůči stříkající vodě, až osmihodinovou výdrží, odolným gumovým povrchem a možností propojení skrze 3,5mm jack či připojení microSD karty. Jeho výkon činí 2x 5 W a opět je k dostání v hned několika provedeních. Druhým reproduktorem je pak SWISSTEN Cube za 669 korun. Model se opět pyšní kvalitním zvukem s 10W výkonem, slotem pro microSD kartu a nadále ještě nabízí úctyhodnou výdrž baterie.

Bluetooth reproduktory na Appletop.cz naleznete zde

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více