Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Díky bezkonkurenčnímu levnému softwarovému klíči Microsoft vám Godeal24 zpestří běžný život! Již není obtížné koupit si doživotní klíč Office 2021 Pro Key s nízkým rozpočtem. Godeal24 Software Sale a nyní nejnovější Office 2021 Pro je pouze 25,25 €, což vám ušetří více než 90% ve srovnání s oficiální cenou společnosti Microsoft ve výši 439,99 $. Pokud potřebujete koupit sadu pro zvýšení produktivity pro více počítačů, kupte si Office 2021 Pro 5 PC za 15,05 € na počítač. Dáváte přednost starší verzi? Office 2019 Professional je ve slevě za 19,99 €! Dál už nehledejte! Nyní je nejlepší čas na zvýšení produktivity! Ponořte se do nejnovějších funkcí a vylepšení sady Office 2021 nebo se rozhodněte pro osvědčenou spolehlivost sady Office 2019, a to vše za ceny, které nezruinují banku. Profesionální servisní tým Godeal24 vám při nákupu pomůže!

Velká slevová akce na Office 2019 Professional Plus!

Nakopněte svou produktivitu s Office 2021!

Užijte si parádní slevy na Windows 10 a 11

Získejte svůj cenově zvýhodněný balíček ještě dnes! (Slevový kód „SGO62„)

50% slevy na další Windows a Office! (Slevový kód “ SGO50„)

Další software v akci

>>>Získejte další nástroje

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

.