Zavřít reklamu
iWant

Nadcházející iOS hra ze světa Harryho Pottera se připomíná trailerem

iWant

Před měsícem jsme vás informovali o tom, že na iOS míří zcela nové RPG zasazené do světa Harryho Pottera. Původní ohlášení příliš mnoho informací neobsahovalo a vývojáři se tak rozhodli, že se světu připomenou ještě jednou. Tentokrát se však je na co dívat, světlo světa totiž spatřil první trailer, ve kterém se nachází poměrně dost gameplay záběrů. Pokud máte svět Harryho Poterra radí, nová iOS hra dorazí někdy v průběhu jara. Měla by tu tedy být relativně brzo…

Jak jsme již psali v původním lednovém článku, bude se jednat o RPG, v rámci kterého si hráč vytvoří svou vlastní postavu, se kterou bude proplouvat studiem na čarodějnické škole v Bradavicích. Během hraní se setká se známými postavami, bude řešit všelijaké questy a zapeklité hádanky. Mělo by jít o (na poměry mobilních her) opravdu hluboký herní zážitek který nebude na pět minut denně. Na první záběry ze hry se můžete podívat v novém traileru níže.

V něm můžeme spatřit krátký náhled toho, co hráče v budoucnu čeká. Objevuje se zde důležitost volby, která je pro každé RPG příznačná. Hráč si bude moci zvolit jednu ze čtyř kolejí, bude se svou postavou absolvovat přednášky, učit se kouzla a jednat s ostatními postavami ve škole. Grafická stránka hry, na základě obrázků z traileru, nenadchne a ani neurazí, hru bude možné hrát jak na iPhonech, tak na iPadech. Další informace o hře, týkající se kompatibility či využitého platebního modelu, zatím zveřejněny nebyly. Na YouTube je však k dispozici hned několik neoficiálních videí, ve kterých jsou některé pasáže ze hry ukázané.

Zdroj: YouTube