Zavřít reklamu

Po zveřejnění žebříčků „Best of 2012“ z iTunes, App Store a iBookstore přišel na řadu také Mac App Store, tedy softwarový obchod pro počítače Mac, přičemž Apple vyhlašoval nejlepší aplikaci a hru roku a poté výběr několika dalších…

Zatímco v českém iTunes Store jsme žebříčky „Best of 2012“ najít nemohli, v českém Mac App Store už na naši zemi Apple myslel, a tak se budeme zabývat naší variantou obchodu, nikoliv tou americkou, kde se výsledky trochu liší.

Nejlepší aplikací roku 2012 byl zvolen populární deník Day One, který existuje i na iOS. Druhé místo pak obsadila aplikace CameraBag 2, která slouží k editaci fotografií.

Nejlepší hrou roku 2012 se stal Lego Batman 2: DC Super Heroes, známé lego ztvárnění populárního akčního hrdiny, který za sebou nechal logickou hříčku Splice : Tree of Life.

Vedle dvou nejlepších titulů z každé kategorie Apple vybral ještě další devatenáctku nejlepších her a aplikací z Mac App Store, mezi kterými najdeme většinu populárních aplikací, které se v uplynulém roce objevily. Namátkou zmiňme Tweetbot, Things, Pixelmator či Snapseed. Z her pak můžeme vypíchnout Sky Gamblers: Air Supremacy, Pocket Planes nebo Trine 2.

Diskuze k článku

    No nevím, Lego Batman 2 mám od vydání doma a musím říct, že to brzo omrzí. Grafice se nedá asi nic vytknout, ale dějově je to celé takové ploché a myslím, že tvůrci se už vyčerpali a nedovedu si vůbec představit pokračování. Podle mě je nejlepší hrou v App Store Machinarium od českých tvůrců Amanita Design. Drží se v TOP TEN už pěkně dlouho a je to skvělá hra s úžasnou grafikou. Rozhodně se těším na pokračování a je škoda, že to nevyhrála tahle hra … V Legu jen tupě rozkládáš panáčky – soupeře … nekamenujte mě, ale tohle je fakt…

celý text

Čtěte více