Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se blíže podíváme na aplikaci s názvem Tangerine

Všichni máme na každý den stanovené větší či menší množství cílů – může se jednat o cíle, související se zdravou výživou, pohybem, péčí o sebe, ale třeba také s domácími, školními nebo pracovními povinnostmi. Zatímco někteří nemají absolutně žádný problém s plněním těchto cílů, jiným by se hodila pomoc v podobě aplikace, která jim vše potřebné připomene a řádně je namotivuje. Aplikací tohoto typu je Tangerine, kterou si představíme v našem dnešním článku. Aplikace Tangerine nabízí hned několik různých funkcí – umožní vám stanovit si vaše cíle, nastavit četnost a pravidelnost jejich opakování, zaznamenávat jejich plnění, ale poslouží skvěle také jako deník a nástroj pro záznam případných změn vaší nálady. Tangerine funguje opravdu jednoduše – jednotlivé položky přidáváte klepnutím na tlačítko “+” ve spodní části displeje, pro záznam splněného cíle posunete kartu s cílem doprava, posunutím doleva naopak cíl zaznamenáte jako nesplněný.

Aplikace vám umožňuje jak vlastní tvorbu (ruční zadávání záznamů), tak i zrychlenou a zjednodušenou cestu k přidávání záznamů o náladě nebo o tom, jak se vám v daný den dařilo. Stejně jako řada jiných aplikací tohoto typu nabízí také Tangerine omezenou bezplatnou verzi. V rámci prémiové verze (139 korun měsíčně nebo 859 korun ročně) získáte možnost neomezeného počtu přidaných záznamů, možnost nahlédnutí do historie a statistik, neomezený počet šablon pro deníkové zápisy, možnost přidávání poznámek navíc nebo třeba možnost zabezpečení za pomoci Face ID nebo číselného kódu. Tangerine je opravdu povedená aplikace za poměrně rozumnou cenu, pohodlně lze používat ale také její bezplatnou omezenou verzi. Pozitivně hodnotím zejména její uživatelské rozhraní, množství funkcí a jednoduchost ovládání.

Aplikaci Tangerine stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více