Zavřít reklamu

Ať už vnímáte jablečné hodinky jakkoli, jedná se bezesporu o skvělý doplněk pro příležitostné i mírně pokročilé sportovce. Jelikož na jejich těle najdete opravdu přesné senzory všeho druhu, tak kromě zdravotnických funkcí zajistí i poměrně dobrý zážitek při vykonávání sportovních aktivit, respektive po prohlížení údajů z nich. Všichni, co Apple Watch používají, důvěrně znají aplikaci Cvičení, případně Nike Run Club. Kvalitní jsou ale i ty méně známé aplikace pro Apple Watch.

YaoYao

Jablečné hodinky jsou schopné měřit opravdu nemálo druhů cvičení, od chůze a běhu přes cyklistiku až třeba k plavání, pokud však skáčete přes švihadlo, máte alespoň s nativním řešením smůlu. Vše ale skvěle zastoupí YaoYao. Super je, že se umí synchronizovat jak s nativním Zdravím, tak i se Cvičením. Započítává vám přeskoky přes švihadlo, a i to, kolik jste jich maximálně vykonali. V rozhraní aplikace se zorientuje každý. Cena titulu navíc nikoho nezruinuje. 79 Kč stojí základ, 9 Kč Pro verze.

Aplikaci YaoYao zakoupíte za 79 Kč zde


Learn – Home Workout

Jste-li silově zaměření, nebo byste naopak potřebovali nějakou tu svalovou hmotu nabrat, Learn – Home Workout vás zaujme. Jedná se o takového osobního trenéra přímo na vašem zápěstí, který vás vede k silovým cvikům. Opět se nemusíte bát, že byste po aktivaci cvičení nesplnili všechny kroužky, program totiž váš pohyb zapisuje do aplikací Zdraví a Cvičení. Prémiová verze aplikace stojí pořád poměrně přijatelných 99 Kč.

Aplikaci Learn – Home Workout nainstalujete z tohoto odkazu


Strong Workout Tradcker Gym Log

Myslíte-li to s posilováním opravdu vážně, a navštěvujete-li pravidelně fitness centra (nebo se na to po jejich opětovném otevření chystáte), s tímto titulem chybu neuděláte. Strong Workout Tracker Gym Log vám vytváří jednotlivé rutiny, podle kterých se v posilovně řídíte. Všechna data jsou synchronizována jednak se službou Cloud Sync, kromě toho je ale uvidíte i přímo ve Zdraví. A protože je zde možnost exportu dat do formátu CSV, můžete se svými výkony i chlubit. Ve verzi zdarma můžete započít neomezený počet tréninků, odemknuty jsou vám ale pouze tři rutiny. Plný přístup získáte po aktivaci měsíčního nebo ročního předplatného v ceně 139 Kč měsíčně, respektive 819 Kč ročně.

Aplikaci Strong Workout Tracker Gym Log nainstalujete z tohoto odkazu


Fitlist

Myslíte si, že neexistuje jednoduchá aplikace, která by ale sloužila i pokročilým sportovcům? Titul Fitlist vás vyvede z omylu. V jeho prostředí se vyzná každý, stejně tak si vybere z dostupných cviků. Nechybí totiž jak silové tréninky, tak i třeba chůze, běh či triatlon. V úhledném kabátku si můžete zobrazit historii, podrobné statistiky a mnoho dalšího. Snadný je také export dat, jak vaši kamarádi, tak i trenéři tedy uvidí vaše pokroky. Abyste odemknuli neomezené množství jednotlivých cviků, synchronizaci mezi všemi zařízeními, anebo již zmíněný export dat, opět je nutné přejít na placenou verzi aplikace. Měsíčně vás to vyjde na 79 Kč, ročně pak na 539 Kč.

Aplikaci Fitlist nainstalujete zde

.