Zavřít reklamu

Chtěli byste oslavit to, že se vám více či méně úspěšně podařilo přežít další rok, ale produkce, kterou vám servírují televizní stanice, pro vás není tím pravým ořechovým? Naštěstí jsou tu hudební streamovací služby, které vám vždy naservírují tu pravou hudbu pro vaši náladu a váš vkus. V tomto článku vám přinášíme tipy na zajímavé novoroční playlisty pro Spotify i Apple Music.

The Playlist – New Year’s Eve Party

Název tohoto playlistu hovoří dostatečně výstižně sám za sebe. Najdete zde celkem čtyři desítky skladeb z různých let – těšit se můžete na hity od PSY, Carly Rae Jepsen, ale třeba také Lady Gaga, Glorie Gaynor nebo od švédské kapely ABBA. Playliste se stopáží téměř dvě a půl hodiny najdete na Spotify.

Playlist New Year’s Eve Party si můžete přehrát na Spotify.

New Year’s Eve Party Anthems

Dalším báječným seznamem skladeb pro vaši silvestrovskou party je New Year’s Eve Party Anthems. Nechybí zde ikonická Celebration v podání Kool & The Gang, Toxic od Britney Spears a celá spousta dalších skladeb, které při silvestrovské party spolehlivě roztančí i toho nejzarytějšího odpůrce popu. Playlist čítá stovku skladeb a trvá šest a půl hodiny.

Playlist New Year’s Eve Party Anthems najdete na Spotify.

New Years 2022

Přímo pro letošní Silvestr společnost Spotify sestavila playlist s názvem New Years 2022. V playlistu o více než čtyřhodinové stopáži se nachází celkem sedm desítek skladeb od interpretů, jako je kapela Queen, The Chainsmokers, nebo například Bruno Mars, The Weeknd nebo Post Malone.

Playlist New Years 2022 si můžete přehrát na Spotify.

New Year’s Eve Party: Pop

Název tohoto playlistu na Apple Music opět jistě hovoří jasně sám za sebe. Mezi skladby, které jsou v něm obsažené, patří například Uptown Funk od Marka Ronsona, Sugar od Maroon 5, Toxic od Britney Spears nebo třeba I Gotta Feeling v podání skupiny Black Eyed Peas. V playlistu se nachází celkem 47 skladeb a jeho délka činí bezmála tři hodiny.

Playlist New Year’s Eve Party: Pop najdete na Apple Music.

New Year’s Eve: Dinner Party

V poněkud klidnějším tempu než předchozí playlist se nese seznam skladeb s názvem New Year’s Eve: Dinner Party. Najdete zde interprety, jako je třeba Nancy Wilson, Frank Sinatra, Norah Jones, Nat „King“ Cole nebo třeba Nina Simone. Playlist, který si můžete pustit třeba k silvestrovské večeři, čítá 59 skladeb a jeho stopáž činí něco málo přes tři hodiny.

Playlist New Year’s Eve: Dinner Party si můžete přehrát na Apple Music.

.