Zavřít reklamu

Stejně jako každý týden jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Stylish

Nevyhovuje vám vzhled některých webových stránek, které pravidelně navštěvujete? Můžete si jej snadno, kreativně a rychle přizpůsobit díky rozšíření s názvem Stylish. S jeho pomocí můžete měnit pozadí a barevné schéma vybraného webu, stejně jako třeba fonty. Stylish vám umožní také deaktivaci případných animací nebo práci s pomocí CSS editoru.

Rozšíření Stylish stáhnete zde.

Mote

Rozšíření s názvem Mote přijde jistě vhod všem, kteří musí čas od času komunikovat za pomoci hlasových zpráv, případně si v rámci studia či práce pořizují hlasové poznámky. Díky tomuto rozšíření budete mít možnost v prostředí Google Chrome na vašem Macu přidávat hlasové komentáře k e-mailovým zprávám, ale také k dokumentům všeho druhu. Rozšíření výborně spolupracuje s nástroji z dílny společnosti Google.

Rozšíření Mote stáhnete zde.

Wordtune

Pokud často píšete nebo komunikujete v angličtině, a zároveň občas máte problém se vyjádřit správně, určitě se vám zalíbí rozšíření s názvem Wordtune. Tento nástroj dokáže s pomocí umělé inteligence detekovat, co snažíte sdělit, a poradí vám ta správná slova i jejich skladbu. Díky tomuto šikovnému pomocníkovi už se nemusíte bát případných faux-pas při komunikaci v anglickém jazyce.

Rozšíření Wordtune stáhnete zde.

Forest

Pokud jste si oblíbili mobilní aplikaci Forest pro lepší soustředění a produktivitu, určitě vás potěší, že tento nástroj je k dispozici také v podobě rozšíření pro prohlížeč Google Chrome. S pomocí rozšíření Forest si můžete nastavit a přizpůsobit dobu, kterou chcete na svém Macu věnovat výhradně práci nebo studiu. Forest vám umožní vytvořit si blocklist stránek, které by vás mohly při práci nebo učení rozptylovat, a za soustředění vás odmění postupně budovaným osobním lesem.

Rozšíření Forest stáhnete zde.

Tab Manager Plus for Chrome

Pokud potřebujete pomoci se správou karet, můžete k tomuto účelu využít rozšíření s názvem Tab Manager Plus for Chrome. S jeho pomocí si můžete doslova uklidit v nepřehledné změti karet vašeho prohlížeče, a zvýšit tak přehled o obsahu, který sledujete. Toto rozšíření vám pomůže snadno a rychle přepínat mezi jednotlivými kartami, zavírat je nebo naopak otevírat, vyhledávat duplicitně otevřené karty a mnoho dalšího.

Rozšíření Tab Manager Plus for Chrome stáhnete zde.

.