Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Selecttext – Copy text from videos!

Jak již samotný název napovídá, rozšíření Selecttext – Copy text from videos vám díky OCR technologii umožní kopírovat libovolný text přímo z videa, a to včetně kódů nebo odkazů. Rozšíření lze použít na platformách YouTube, Udemy, Coursera a dalších, kopírovat můžete ve chvíli, kdy pozastavíte sledované video.

Save In

Save In je nenápadné, jednoduché, ale velice užitečné rozšíření, které vám značně ulehčí práci při ukládání obsahu z webu na úložiště vašeho Macu. Po instalaci tohoto rozšíření se v kontextovém menu, které se zobrazí po kliknutí pravým tlačítkem myši, objeví nový příkaz, díky kterému můžete stahovaný obsah uložit přímo do specifické složky.

Breathhh – Stress Reduction

Cítíte se ve stresu? Můžete si na pomoc přivolat rozšíření s názvem Breathhh – Stress Reduction. Toto rozšíření vám nabízí hned několik metod k lepšímu zvládnutí momentálního stresu – takzvané krabicové (čtvercové) dýchání, deník pro zápis změn nálad, nástroje pro lepší soustředění nebo třeba nabídku cvičení, která můžete klidně provozovat i na vašem pracovišti.

Writer

Rozšíření Writer představuje pohodlný, rychlý způsob psaní v rozhraní vašeho webového prohlížeče. Pokud si potřebujete zkrátka jen rychle, jednoduše a bez jakéhokoliv rozptylování napsat libovolný text, můžete bez obav sáhnout po tomto rozšíření. Writer nabízí možnost exportu vytvořeného textu ve formátu PDF.

Flashtabs

Kartičky nebo-li flashcards patří mezi oblíbené nástroje pro učení. Díky rozšíření s názvem FlashTabs si můžete výukové kartičky vytvořit přímo v prostředí prohlížeče Chrome na vašem Macu. FlashTabs vám umožní vytvoření hned několika balíčků kartiček, možnost exportu, importu i sdílení, nahrání obrázku a spoustu dalších možností.

.