Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

SuperCopy – Enable Copy

Narazili jste na web, ze kterého si potřebuje opsat text, ale daná stránka neumožňuje výběr a kopírování textu? Pomůže vám rozšíření s názvem SuperCopy – Enable Copy. Po instalaci tohoto rozšíření stačí kliknout na jeho ikonku v okně Google Chrome, a můžete vybírat a kopírovat text prakticky odkudkoliv.

SVG Export

Rozšíření s názvem SVG Export vám umožní stahovat z webových stránek obrázky ve formátu SVG. Tím to ale zdaleka nekončí. SVG Export nabízí dále funkci konverze do PNG nebo JPEG, podporuje hromadný export, změnu velikosti obrázků, podporu CSS a spoustu dalšího.

New Tabs at End 3000

Nevyhovuje vám, že se ve výchozím nastavení prohlížeče Google Chrome otevírají odkazy v nových kartách uprostřed řady? Pokud si nainstalujete a aktivujete rozšíření s názvem New Tabs at End 3000, zajistíte si otevírání nových karet s odkazy na konci řady s otevřenými kartami. Rozšíření stačí pouze stáhnout a nainstalovat, nepotřebujete provádět žádná další nastavení.

New Tabs at End

Fready

Rozšíření s názvem Fready posune čtení textu v rozhraní prohlížeče Google Chrome na vašem Macu na zcela novou úroveň. Umožní vám soustředěnější, nerušené psaní, kterým ve výsledku strávíte mnohem méně času. Fready simuluje přirozené, plynulé čtení s automatickým zpomalením u delších, těžších slov, automatickým posouváním a dalšími užitečnými funkcemi.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.