Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

TinySketch

Nudíte se? Nemusíte si hned pořizovat medvídka mývala. Stačí rozšíření pro Chrome s názvem TinySketch. Jak název tohoto rozšíření napovídá, jedná se o malý digitální náčrtník, jehož součástí je hrstka kreslicích nástrojů a nástrojů pro úpravy. Zavzpomínejte na staré dobré Malování a staňte se umělcem.

Cornify

Od tohoto rozšíření čekejte cokoliv, jen ne užitečnost. Kdo ale říká, že rozšíření musí být vždy nutně užitečná? Cornify zahltí vás i váš Chrome záplavou třpytek, duhy a poníků – nebo alicornů. Máte plné zuby práce, studia, nebo vás rozčílil nějaký článek na webu? Stačí kliknout na kouzelné tlačítko a nechat působit magickou moc duhy a jednorožců.

Colorful Rubik’s Cube

O něco intelekutálně náročnější než předešlé Cornify je rozšíření s názvem Colorful Rubik’s Cube. Jedná se v podstatě o klasickou, oblíbenou Rubikovu kostku, kterou si můžete v její virtuální podobě poskládat přímo v rozhraní prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Pokud chcete, můžete si zapnout i zvukové efekty.

Wakelet

Rozšíření Wakelet vám umožní ukládat, spravovat a sdílet obsah napříč internetem. Oblíbené nebo zajímavé odkazy si můžete uložit a třídit do přehledných sbírek, případně přidávat obrázky, videa, poznámky nebo dokonce PDF. Rozšíření funguje spolehlivě, rychle a jednoduše.

.