Zavřít reklamu

Notifier for Gmail

Pokud máte e-mailový účet pod Gmailem, možná využijete také rozšíření Notifier for Gmail. Gmail Notifier je open-source projekt, který vás upozorní na příchozí e-maily ze všech vašich účtů a štítků služby Google Mail. Nabízí podporu více štítků, nepožaduje zadávání přihlašovacích údajů a nabízí akce, jako je označení jako přečtené, nahlášení spamu, vyhození do koše nebo archivace zpráv přímo z panelu nástrojů prohlížeče.

Daily Motivation – Motivational Quotes

Patříte mezi ty, kteří milují motivační citáty všeho druhu? Vyzkoušejte rozšíření s názvem Daily Motivation – Motivational Quotes. Toto rozšíření vám při každém otevření nové karty zobrazí motivační citát. Rozhraní tohoto rozšíření je přehledné, jednoduché a minimalistické.

Daily Motivation

New Tab Todo List: Checklist, Notes, Outliner

New Tab Todo List je rozšíření, které nově otevřenou kartu vašeho prohlížeče Google Chrome promění v užitečnou a přizpůsobitelnou plochu, na kterou si můžete umístit nejrůznější seznamy úkolů, poznámky a další užitečné pomůcky pro váš každodenní život.

Bulk URL Opener

Bulk URL Opener je rozšíření pro Chrome, které slouží k otevření více URL jedním kliknutím. Kromě toho si můžete díky tomuto rozšíření vytvořit a uložit seznamy odkazů, které používáte, a poté je načíst a snadno a rychle otevřít z rozbalovací nabídky v rozšíření. Mezi otevřením jednotlivých karet můžete také nastavit prodlevy, uložené odkazy můžete pro lepší přehled třídit do seznamů.

Highlight This

Highlight This je povedené a užitečné rozšíření, které pro vás vyhledá a zvýrazní slova a fráze na webové stránce podle vašeho seznamu. Nevyžaduje registraci, umožňuje uspořádání hledaných slov do skupin a seznamů, veškerá data ukládá lokálně a nabízí možnost synchronizace seznamů napříč prohlížeči.

.