Zavřít reklamu

Ani tento týden neochudíme naše čtenáře o pravidelný přísun tipů na nejlepší rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát se můžete těšit například na rozšíření pro práci s historií prohlížeče, předpověď počasí nebo třeba RSS čtečku.

History Search

Pokud se při své práci v prostředí webového prohlížeče Google Chrome často vracíte k již přečtenému obsahu, jistě se vám bude hodit rozšíření s názvem History Search. Tento užitečný nástroj vám pomůže s dohledáním nejen jakéhokoliv článku, ale také dokumentu či webové stránky, a to na základě vám zadaných klíčových slov. Kromě pokročilých funkcí vyhledávání nabízí rozšíření History Search také funkci náhledů, možnost využití šifrovaného cloudového úložiště nebo třeba export dat ve formátu CSV.

Rozšíření History Search stáhnete zde.

UV Weather

Potřebujete mít vždy a za všech okolností co nejpřesnější přehled o akutálním počasí, stejně jako o výhledu do dalších hodin či dní? Pak by vám nemělo chybět rozšíření s názvem UV Weather. Toto skvěle vypadající bezplatné rozšíření vám poskytne spolehlivou a podrobnou předpověď počasí včetně údajů o UV indexu nebo pocitové teplotě, nabízí aktualizace v reálném čase nebo třeba možnost automatického přepínání mezi světlým a tmavým režimem.

Rozšíření UV Weather stáhnete zde.

RSS Feed Reader

RSS Feed Reader je skvělé rozšíření pro všechny, kteří odebírají novinky ze svých oblíbených webů, zpravodajských serverů nebo třeba nejrůznějších blogů. Toto rozšíření vám kromě četby a aktualizace vámi odebíraného obsahu nabízí také možnost rychlého a snadného zahájení odběru, správy kanálu novinek, možnost práce s obsahem nebo třeba funkci exportu do jiných zařízení, případně pro účely zálohy.

Rozšíření RSS Feed Reader stáhnete zde.

Google Dictionary

Jak název napovídá, rozšíření s názvem Google Dictionary přináší slovník přímo do prostředí webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Google Dictionary funguje naprosto jednoduše. Po jeho instalaci nejprve restartujete svůj webový prohlížeč. Poté stačí jen dvakrát kliknout na slovo, které potřebujete přeložit, a zobrazí se vám jeho definice. Google Dictionary nabízí podporu spousty jazyků včetně češtiny, a v jeho rámci můžete využít také možnost ukládání výrazů do historie.

Rozšíření Google Dictionary stáhnete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více