Zavřít reklamu

Po týdnu vám opět přinášíme naši pravidelnou rubriku, ve které vám představujeme nejrůznější zajímavá a užitečná rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Ani tentokrát nechybí rozšíření pro předpověď počasí, na řadu přijdou i podcasty nebo třeba Twitter.

PodStation Podcast Player

Stejně jako existují RSS nástroje pro čtení zpráv či blogů, existuje také RSS agregátor pro podcasty. Je jím například rozšíření s názvem PodStation Podcast Player, které vám umožní rychlé, spolehlivé a snadné přidávání, správu a poslech všech vašich oblíbených podcastů, a to přímo v prostředí prohlížeče Google Chrome na vašem počítači. podStation Podcast Player umožňuje vyhledávání, tvorbu seznamů skladeb a mnoho dalšího.

Rozšíření PodStation Podcast Player stáhnete zde.

ModernDeck for Twitter

Způsobů, jak na Macu používat sociální síť Twitter, je více. Můžete například využívat jeho tradiční verzi přímo v prostředí vašeho webového prohlížeče, skvělým pomocníkem je ale také rozšíření s názvem ModernDeck for Twitter. S pomocí tohoto desktopového klienta můžete využívat všechny vaše oblíbené funkce, spravovat svůj účet a přizpůsobovat si také vzhled rozhraní tohoto rozšíření.

Rozšíření ModernDeck for Twitter stáhnete zde.

Toby for Chrome

S pomocí rozšíření jménem Toby for Chrome můžete provádět správu vašich záložek ve webovém prohlížeči Google Chrome na vašem Macu tak, jak jste dosud nebyli zvyklí. Toby for Chrome vám umožní účinně spravovat a ovládat otevřené karty na vašem prohlížeči, vytvářet sbírky a složky s kartami a mnoho dalšího.

Rozšíření Toby for Chrome stáhnete zde.

Currently Weather

Rozšíření jménem Currently Weather vám poskytne spolehlivou předpověď počasí na pět dní, můžete využít také dynamické tapety a minimalistickou kartu s údaji o aktuálním čase i počasí. V rámci rozšíření si můžete nastavit libovolný webový vyhledávač, ručně nastavit polohu a přizpůsobovat vzhled včetně barvy pozadí nebo fontů písma.

Rozšíření Currently Weather stáhnete zde.

Dualles

Pokud byste občas při své práci využili externí monitor, ale nemáte možnost jej využívat, určitě využijete rozšíření s názvem Dualles. Tento šikovný pomocník vám pomůže s rozdělením oken vašeho webového prohlížečem, umožní vám také přizpůsobit si jejich vzájemný poměr, zobrazení a další vlastnosti. Dualles vám na vašem Macu zajistí skvělou simulaci duálního monitoru pro lepší a efektivnější práci v Chromu.

Dualles
Zdroj: Google

Rozšíření Dualles stáhnete zde.

.