Zavřít reklamu

Po týdnu vám na stránkách Jablíčkáře opět přinášíme naši pravidelnou rubriku o zajímavých rozšířeních pro internetový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát se podíváme na minimalistickou verzi nástroje Feedly nebo na nástroj pro vyhledávání podobných webových stránek, chybět ale nebudou ani roztomilé kočičky.

Feedly Mini

Rozšíření s názvem Feedly Mini vám umožní snadno a jednoduše přidávat obsah do vašeho Feedly kanálu v průběhu brouzdání po internetu. Jedná se o zjednodušenou verzi klasického Feddly rozšíření, která ale nabízí plnohodnotné funkce včetně řazení obsahu do karet, propojení s platformou Slack, možnost spolupráce a spoustu dalšího.

Feedly mini
Zdroj: Google

Rozšíření Feedly Mini stáhnete zde.

Tabby Cat

V rubrice, věnované rozšířením, vám obvykle prezentujeme nástroje, vhodné pro práci, studium, komunikaci či produktivitu. Rozšíření Tabby Cat je ale zkrátka a jednoduše pro radost – nic víc, nic míň. Tento nástroj propašuje do prostředí vašeho prohlížeče Google Chrome celý gang roztomilých kočiček, které mrkají, spí, a nechají se kdykoliv rády pomazlit. Brouzdání po internetu už pro vás nikdy nebude nudnou záležitostí.

Rozšíření Tabby Cat stáhnete zde.

Similar Pages

Užitečné rozšíření s názvem Similar Pages vám při prohlížení webu pomůže snadno a rychle najít webové stránky, podobné těm, na kterých se právě nacházíte. Ušetří vám práci se zdlouhavým a často náročným hledáním v Googlu, a poskytne spolehlivé a odpovídající výsledky. Rozšíření funguje jednoduše – po jeho instalaci kliknete na příslušné tlačítko, a Googlu se odešle specifický požadavek, jehož výsledkem bude přehled podobných stránek.

Similar Pages
Zdroj: Google

Rozšíření Similar Pages stáhnete zde.

Hugo

S pomocí tohoto rozšíření se budete moci kdykoliv snadno připravit na jakoukoliv online schůzku. Hugo vám umožní pořizovat poznámky v prostředí vašeho webového prohlížeče, a to jak při procházení webu, tak i v průběhu online jednání. Poznámky jsou automaticky tříděné, rozšíření nabízí integraci s platformou Slack, spolupráci s kalendářem a řadu různých šablon.

Rozšíření Hugo stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.