Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Leaf: Simple Notes

Rozšíření s názvem Leaf: Simple Notes představuje jednoduchou a zároveň efektivní cestu k vytváření a správě rychlých osobních poznámek v Chromu na Macu. V pěkně zpracovaném uživatelském rozhraní vám Leaf: Simple Notes nabídne vše, co potřebujete pro práci s rychlými poznámkami.

EasyReader

Pokud jste ještě nenašli ten správný nástroj pro režim čtečky v Chromu na vašem Macu, můžete zkusit sáhnout po rozšíření s názvem EasyReader. EasyReader vám umožní pohodlné čtení delších webových článků, jejich přizpůsobení a úpravu tak, abyste se mohli nerušeně soustředit výhradně na čtení.

 

Tab Manager Plus for Chrome

Jak název napovídá, Tab Manager plus for Chrome vám efektivním způsobem pomůže se správou vašich karet v prohlížeči Google Chrome. S pomocí Tab Manager Plus for Chrome můžete přepínat mezi jednotlivými kartami, zavírat je dle potřeby, vyhledávat duplicitně otevřené karty nebo třeba nastavit limit pro počet otevřených karet.

Portico

Letošní dovolená vás natolik nadchla, že jste už teď začali plánovat další? Času je dost, a své průběžné nápady si můžete mezitím ukládat prostřednictvím rozšíření Portico. Portico vám umožní vytvoření detailního plánu vaší cesty, jeho správu a úpravu a mnoho dalšího.

Minimal Theme for Twitter

Používáte Chrome na vašem Macu mimo jiné také k prohlížení příspěvků na Twitteru? Pak byste rozhodně měli vyzkoušet rozšíření Minimal Theme for Twitter, které vám umožní personalizaci Twitteru za pomoci instalace různých motivů. Nabízí také možnost přepnutí do minimalistického režimu, pokročilé možnosti ovládání a přizpůsobení a spoustu dalších skvělých funkcí.

.