Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Clearly Reader

Stále jste ještě nenašli ideální rozšíření pro přechod do režimu čtečky v Chromu? Můžete zkusit sáhnout po Clearly Reader. Kromě režimu čtečky nabízí tento nástroj také podporu pro celou řadu dalších akcí, jako je kopírování, překládání, hlasité předčítání, ale třeba také export do PDF či dokumentů.

Print for Google Chrome

Rozšíření s názvem Print for Google Chrome si klade za cíl uživatelům co možná nejvíce zjednodušit a zpříjemnit tisk. Po instalaci tohoto rozšíření můžete do prostředí Google Chrome na vašem Macu umístit jednoduché tlačítko, díky kterému budete moci kdykoliv okamžitě tisknout prakticky jakýkoliv obsah. Print for Google Chrome umožňuje také ukládání ve formátu HTML nebo PDF.

Infinite Volume Booster

S pomocí rozšíření s názvem Infinite Volume Booster si budete moci dosytosti vyhrát s přizpůsobení zvuku v Chromu na vašem Macu. Infinite Volume Booster nabízí možnost zvýšení hlasitosti přehrávaného zvuku v jednotlivých kartách prohlížeče, individuální ztlumování zvuku u vybraných karet a spoustu dalšího.

Advanced Notepad

Jak název napovídá, Advanced Notepad je propracovaný virtuální zápisník v prostředí Chromu na vašem Macu, který nabízí spoustu užitečných a skvělých funkcí. Umožňuje formátování textu, automatické průběžné ukládání, možnost vytváření více poznámek nebo třeba zálohování s využitím vzdáleného přístupu. Advanced Notepad se může pochlubit také přehledným uživatelským rozhraním a snadným ovládáním.

Web Paint

V minulém díle našeho seriálu o zajímavých rozšířeních pro Google Chrome jsme představili nástroj pro provádění jednoduchých skic. Podobnou službu vám prokáže také rozšíření s názvem Web Paint. Najdete zde spoustu užitečných nástrojů pro kreslení, ale také vkládání textu, tvarů, pro vybarvování a další podobné akce v prostředí webových stránek. Rozšíření se po své aktivaci zobrazí v podobě kompaktního, přehledného panelu, ve kterém můžete snadno využívat veškeré dostupné nástroje.

.