Zavřít reklamu

Stejně jako každý týden vám i dnes na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Mezi rozšířeními, která nás tento týden zaujala, je například „RSS čtečka“ pro podcasty, simulátor duálních monitorů nebo třeba pomocník pro psaní v cizích jazycích.

podStation Podcast Player

podStation Podcast Player slouží jako RSS agregátor podcastů. Podobně jako v případě RSS čteček stačí do podStation Podcast Player zkrátka jen přidat vaše oblíbené podcasty, a můžete si je vychutnávat v prostředí prohlížeče Google Chrome na vašem počítači. podStation Podcast Player umožňuje vyhledávání, tvorbu seznamů skladeb a mnoho dalšího.

Rozšíření podStation Podcast Player stáhnete zde.

Input Tools

Rozšíření s názvem Input Tools jistě uvítají všichni uživatelé, kteří při psaní v prostřední webového prohlížeče Google Chrome musí často střídat různé jazyky. Díky tomuto rozšíření vám stačí jednoduše kliknout myší a můžete snadno a rychle přepnout do vámi požadovaného jazyka. Rozšíření Google Input Tools nabízí virtuální klávesnice pro až 90 jazyků spolu s podporou zadávání ručně psaného písma.

Rozšíření Input Tools stáhnete zde.

Dark Reader

O rozšířeních pro tmavé motivy v prostředí Google Chrome jsme již na stránkách Jablíčkáře nejednou psali. Pokud jste ještě nenarazili na to pravé, můžete vyzkoušet Dark Reader, který propůjči tmavý motiv prakticky každé stránce, kterou si na Chromu otevřete. Dark Reader invertuje jasné barvy tak, aby byly kontrastní a lehce čitelné v noci, čímž uleví vašemu zraku.

DarkReader
Zdroj: Google

Rozšíření Dark Reader stáhnete zde.

Dualles

Rozšíření s názvem Dualles nabízí skvělé řešení pro všechny, kteří občas potřebují pracovat na dvou monitorech, ale nemají potřebné vybavení. S pomocí tohoto nástroje můžete rozdělit okna svého webového prohlížeče a přizpůsobit si jejich vzájemný poměr i zobrazení. S pomocí Dualles se vám v Chromu podaří bez problémů simulovat prostředí dvou monitorů, pohybovat se v něm a ovládat ho.

Dualles
Zdroj: Google

Rozšíření Dualles stáhnete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více