Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Pinterest

Pokud často ukládáte nejrůznější inspirativní a zajímavý obsah na Pinterest, určitě využijete také toto stejnojmenné rozšíření. Díky tomuto nástroji můžete do vašich nástěnek na Pinterestu jednoduše a rychle přidávat prakticky jakýkoliv obsah, který vás při procházení webu v prostředí Chromu zaujme.

Rozšíření Pinterest stáhnete zde.

RiteTag

Pracujete se sociálními sítěmi a neustále hledáte prostředky, jak zvýšit váš dosah? Jednou z cest je použití těch správných hashtagů, a právě s tímto vám může pomoci rozšíření pro Google Chrome s názvem RiteTag. RiteTag vám nejen dokáže vygenerovat ten správný hashtag, ale taká vám prozradí, jak velký potenciál má vámi zvolené označení.

RiteTag
Zdroj: Google

Rozšíření RiteTag stáhnete zde.

Reddit Enhancement Suite

Pokud jste na diskuzní platformě Reddit jako doma a často ji využíváte právě v Chromu na Macu, určitě byste měli vyzkoušet také rozšíření s názvem Reddit Enhancement Suite. S pomocí tohoto rozšíření můžete patřičně vylepšit zážitek z používání Redditu, a to například aktivací tmavého režimu, zobrazením tipů a triků, využitím zkratek a mnoha dalšího.

Rozšíření Reddit Enhancement Suite stáhnete zde.

Extension Manager

Čím více rozšíření nainstalujete do vašeho prohlížeče Google Chrome, tím hůře se pak tato rozšíření spravují. Naštěstí je tu Extension Manager – nástroj, který vám s tímto úkolem může efektivně pomoci. Nabízí funkce, jako je vyhledávání, třídění, řazení a další užitečné nástroje správy vašich rozšíření.

Rozšíření Extension Manager stáhnete zde.

HTTPS Everywhere

Chcete si při procházení webu v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu zajistit co možná nejvyšší bezpečnost? Nainstalujte si rozšíření s názvem HTTPS Everywhere. Tento užitečný nástroj vylepší vaše bezpečí při procházení internetu tím, že ze základních nezabezepečených adres protokolou HTTP automaticky vytvoří zabezpečené HTTPS.

HTTPS Everywhere
Zdroj: Google

Rozšíření HTTPS Everywhere stáhnete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více