Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Momentum

Rozšíření s názvem Momentum vám na vašem Macu pomůže uspořádat si novou prázdnou kartu prohlížeče Google Chrome tak, aby vám přehledně nabídla přesně ty informace, které potřebujete. Můžete si sem přidat například seznam úkolů, informace o počasí, užitečné odkazy a spoustu dalších druhů obsahu.

Rozšíření Momentum stáhnete zde.

Strict Workflow

Pokud jste si při práci či studiu oblíbili metodu Pomodoro, určitě vám bude vyhovovat také rozšíření s názvem Strict Workflow. Díky tomuto nástroji si na vašem Macu můžete nastavit časomíru na 25 minut práce či studia a pětiminutovou přestávku. V průběhu bloku, věnovaného produktivitě, si navíc můžete nechat zablokovat webové stránky, které by vás případně mohly rozptylovat.

Rozšíření Strict Workflow stáhnete zde.

OneTab

Pokud máte v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu často otevřené větší množství karet, bude se vám určitě hodit rozšíření s názvem OneTab. Tento nástroj dovede rychle a snadno sloučit všechny vaše otevřené karty do jedné, kde o nich budete mít mnohem lepší přehled. OneTab navíc šetří také systémové prostředky vašeho Macu.

OneTab

Rozšíření OneTab stáhnete zde.

Boomerang for Gmail

Boomerang for Gmail je skvělý nástroj, díky kterému můžete posunout používání vašeho Gmailu na zcela novou úroveň. Nabízí funkce, jako je možnost odložení odeslání e-mailové zprávy na konkrétní dobu, sledování odpovědí, odložení vyzvedávání příchozích e-mailů na později nebo třeba připomínky.

Rozšíření Boomerang for Gmail stáhnete zde.

GoFullPage

Díky rozšíření GoFullPage získáte při pořizování screenshotů v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu mnohem více možností. GoFullPage vám umožní pořídit screenshot kompletní webové stránky, a ne jen té části, kterou v danou chvíli vidíte na obrazovce vašeho počítače. K vašim screenshotům můžete rovněž přidávat nejrůznější prvky, anotace, a exportovat je třeba do formátů PNG, JPEG nebo PDF.

Rozšíření GoFullPage stáhnete zde.

.