Zavřít reklamu

MyZen Tab

Potřebujete si během práce na Macu v prohlížeči Chrome dopřát chvilku klidu a soustředění? MyZen Tab vám s tím pomůže! Otevřete novou kartu a ponořte se do uklidňující scenérie, která vám pomůže zklidnit mysl a znovu se soustředit. Vyberte si z široké nabídky relaxačních obrázků a videí, které vás přenesou do klidných zákoutí přírody nebo do útulných kaváren. Ozdobte si prohlížeč oblíbenou fotografií nebo motivem, který vám dodá energii a inspiraci. Nechte se motivovat moudrými slovy slavných osobností a myslitelů. Mějte vždy přehled o čase a nenechte se rozptylovat zbytečným prokrastinováním. Pomocí integrovaného rychlého vyhledávání najděte to, co potřebujete, bez ztráty kontextu práce.

Scener

Díky rozšíření Scener si zážitek ze sledování obsahu na streamovacích službách užijete i s přáteli a rodinou, i když se nacházíte daleko od sebe. Scener podporuje naprostou většinu streamovacích služeb, včetně Netflixu, HBO Max, Disney+ a Amazon Prime Video. To vám umožňuje vychutnat si s přáteli širokou škálu filmů a seriálů bez ohledu na to, jakou streamovací službu používají. Scener je jednoduchý na používání. Stačí si ho nainstalovat do prohlížeče Chrome, vybrat film nebo seriál, pozvat přátele a spustit synchronizované přehrávání. Můžete si navzájem vidět a slyšet se v malých oknech na boku obrazovky, takže je to, jako byste seděli v obývacím pokoji společně. Scener má také integrovaný chat, takže si můžete během sledování povídat o ději, sdílet své dojmy a smát se vtipným momentům.

SwiftRead

Hledáte způsob, jak zefektivnit čtení a lépe vstřebávat informace? Rozšíření s názvem SwiftRead vám s tím pomůže. Pomocí inovativní technologie Rapid Serial Visual Presentation (RSVP) vám SwiftRead umožňuje číst text plynuleji a soustředěněji, čímž se značně zvyšuje vaše efektivita. SwiftRead funguje perfektně na webových stránkách, blogových příspěvcích, e-mailech a dalších textových formátech. Stačí si rozšíření nainstalovat a s lehkostí si vychutnat plynulé a efektivní čtení bez zbytečného rozptylování.

Ligthshot

Potřebujete zachytit webovou stránku nebo její část na vašem Macu? Rozšíření Lightshot pro Google Chrome vám s tím hravě pomůže. S Lightshot můžete snadno pořídit snímek celé stránky i jen vybrané oblasti a ihned ho upravit dle vašich potřeb. Funkce vyhledávání podobných screenshotů vám pomůže najít relevantní obrázky na internetu a uložit je lokálně nebo do cloudu. Lightshot je tak ideálním nástrojem pro tvorbu online návodů, sdílení zajímavých webových stránek s kolegy nebo pro ukládání důležitých informací.

Im Translator

Hledáte spolehlivé a funkční rozšíření prohlížeče Google Chrome pro překlad textu? Pak je ImTranslator tou pravou volbou pro vás! S ImTranslator zvládnete překládat slova, fráze i celé webové stránky s délkou textu až 10 000 znaků. ImTranslator podporuje desítky jazyků a nabízí bohatou funkcionalitu, která usnadní překlad textu v jakémkoli online prostředí. Pomocí integrovaného slovníku snadno vyhledáte významy slov a historie překladů uchovává všechny vaše dřívější konverze pro rychlé a pohodlné opakované použití.

.