Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Create Link

Pokud při práci v prostředí Google Chrome čssto pracujete s webovými odkazy, možná se vám bude hodit rozšíření s názvem Create Link. Díky tomuto nástroji můžete nejen libovolně kopírovat URL adresy, ale také je vkládat do schránky v nejrůznějších formátech od prostého textu přes HTML až po markdown.

 

Article Word Counter

Pokud se v rámci studia či práce věnujete psaní textu v rozhraní vašeho webového prohlížeče a potřebujete mít neustále přehled o počtu slov, můžete k tomuto účelu využít rozšíření s názvem Article Word Counter. Article Word Counter nabízí také funkce jako je analýza textu nebo počítání slov v označeném textu.

World Air Quality Index

Rozšíření jménem World Air Quality Index jistě potěší všechny, kterým není lhostejná kvalita venkovního ovzduší. Jak název napovídá, toto rozšíření dokáže v reálném čase zobrazovat spolehlivé informace o čistotě či případném znečištění ovzduší v desítkách zemí po celém světě – stačí jen kliknout na příslušnou ikonku v horní části okna Chromu.

PhotoKit

Rozšíření s názvem PhotoKit vám umožní pokročilou práci s fotografiemi v prostředí prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Diky PhotoKitu můžete pořizovat screenshoty celých webových stránek, provádět jejich úpravy včetně vylepšování a přidávání nových prvků, provádět hromadné úpravy nebo třeba hromadně stahovat fotografie z webu.

Easyview Reader view

Pokud jste stále ještě nenašli ideální nástroj pro četbu textu v prostředí Google Chrome, můžete vyzkoušet Easyview Reader View. Toto rozšíření vám umožní přepínat vybrané webové stránky do režimu čtečky a umožní vám tak nerušené čtení delších článků, studijních materiálů či odborného textu. V rámci tohoto rozšíření si můžete také přizpůsobit velikost textu a motiv zobrazení.

Easyview Reader View
.