Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Easyview Reader View

Easyview Reader View je jednou z povedených čteček pro prohlížeč Google Chrome. Nabízí možnost prohlížení vybraných webových stránek v režimu čtečky ve fullscreen zobrazení, možnost přizpůsobení vybraných prvků na stránkách, možnost práce s velikostí písma nebo třeba možnost výběru z několika různých motivů.

Screen Capture and Recorder by Screeny

Rozšíření s názvem Screen Capture and Recorder by Screeny slouží nejen k pořizování screenshotů v prostředí Google Chrome, ale také k pořizování záznamů obrazovky, a to i ve Full HD kvalitě. Oblast záznamu si můžete plně přizpůsobit, nástroj umožňuje pořízení celé stránky, viditelné části nebo výběru.

Speed Dial 2 New Tab

Speed Dial 2 New Tab je užitečné a snadno použitelné rozšíření, které vám umožní ukládat a spravovat nejčastěji navštěvované webové stránky a přizpůsobit si stránku nové karty. Rozšíření vám umožní uložit si neomezený počet oblíbených webových stránek a uspořádat je do skupin, nabízí řadu poutavých motivů, synchronizaci napříč zařízeními a spoustu dalšího.

Chrome Audio Capture

Chrome Audio Capture je užitečné rozšíření, které vám umožní zachytit zvuk přehrávaný ve vybrané kartě vašeho prohlížeče a následně jej uložit ve formátu mp3 nebo wav. Pro zahájení nahrávání na kartě stačí kliknout na ikonu rozšíření a pomocí myši nebo klávesových zkratek spustit a zastavit nahrávání. Po zastavení nahrávání nebo po dosažení časového limitu se otevře nová karta, na kterou můžete uložit a pojmenovat zvukový soubor.

Image downloader – Imageye

Díky rozšíření s názvem Image downloader – Imageye budete moci v prostředí Google Chrome na vašem Macu vyhledávat a stahovat obrázky na webových stránkách. Vyhledávat můžete na základě parametrů, jako šířka a výška obrázku, můžete provést výběr obrázků ke stažení nebo naopak stahovat hromadně, kontrolovat velikost stažených obrázků a spoustu dalšího.

.