Zavřít reklamu

Beanote

Využíváte často web k práci či studiu a pořizujete si u různých stránek poznámky? S pomocí rozšíření s názvem Beanote můžete provádět anotace, psaní poznámek a zvýrazňování přímo na daných webových stránkách. Na výběr máte z několika různých barev a nástrojů, Beanote nabízí také virtuální samolepicí lístečky ve stylu Post-It.

Rozšíření Beanote stáhnete zde.

Flipclock

Líbí se vám design překlápěcích hodin? Díky rozšíření s názvem Flipclock si tyto hodiny můžete umístit také na nově otevřenou kartu v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu. Flipclock nabízí jak 12-hodinový, tak i 24-hodinový režim, samozřejmostí je animace při přetáčení.

Rozšíření Flipclock stáhnete zde.

Lagom

Lagom je užitečné a velmi dobře vypadající rozšíření, které vám může pomoci se soustředěním a produktivitou. S jeho pomocí si například po dobu práce nebo učení můžete zablokovat webové stránky, které by vás potenciálně mohly rozptylovat. Můžete si zde ve stylu pomodoro časovače nastavit časové intervaly pro práci a přestávky, nebo třeba na určitou dobu odepřít přístup ke všem otevřeným kartám, potažmo webovým stránkám.

Lagom

Rozšíření Lagom stáhnete zde.

Serotonin

Rozšíření Serotonin vám pomůže lépe si uvědomit, jak drahocenný je váš čas, jak s ním můžete naložit, a umožní vám uvědomit si, za co jste vděční.. Namísto tradičních hodin nebo data vám Serotonin také ukazuje čas, po který ještě v daný den jistě zvládnete udělat něco úžasného, a nabídne vám zajímavé podněty k zamyšlení.

Rozšíření Serotonin stáhnete zde.

Momentum

Dnešní přehlídku zajímavých rozšíření završíme nástrojem zvaným Momentum. Pokaždé, když v Chromu na vašem Macu otevřete novou kartu, nabídne vám Momentum podnět k zamyšlení nad vaším dnem. Kromě toho Momentum nabízí také skvělé ukllidňující tapety, ukazatel času nebo třeba zajímavé citáty.

Rozšíření Momentum stáhnete zde.

.