Zavřít reklamu

RevEye Reverse Image Search

Využíváte často takzvané zpětné vyhledávání obrázků a fotografií? Pak možná oceníte rozšíření s názvem RevEye Reverse Image Search. Při používání tohoto rozšíření si můžete vybrat mezi vyhledávači obrázků Google, Bing, Yandex a TinEye. RevEye umožňuje provádět inverzní vyhledávání podle obrázků kliknutím pravým tlačítkem myši na libovolný obrázek na webové stránce. Kontextovou nabídku můžete nakonfigurovat tak, aby obsahovala buď jediné tlačítko s výchozím vyhledávačem, nebo kaskádovou nabídku se všemi obsaženými vyhledávači.

Scrnli

Scrnli je rozšíření pro prohlížeče, které vám pomůže s tvorbou obsahu, sdílením informací a ukládáním důležitých dat. Nabízí širokou škálu nástrojů, včetně snímání obrazovky, nahrávání obrazovky a převodníku videa. S Scrnli snadno zachytíte celou obrazovku nebo jen vybranou oblast. Snímky obrazovky pak můžete upravovat přidáním textu, kreslení čar, šipek a tvarů. Nahrávání obrazovky vám umožňuje zachytit video z celé obrazovky nebo z webové kamery. Nahrávky i snímky obrazovky pak jednoduše sdílíte online, ukládáte je nebo tisknete.

Immersive Translate

Immersive Translate je bezplatné a inovativní rozšíření pro váš prohlížeč, které vám pomůže překonat jazykové bariéry na internetu. Díky moderní umělé inteligenci dokáže v reálném čase překládat webové stránky, PDF soubory, e-knihy a dokonce i titulky videí, čímž zpřístupňuje informace v cizích jazycích. Immersive Translate umožňuje překládat textová pole na libovolné webové stránce, takže můžete vést bilingvní konverzace v reálném čase s Google Search, ChatGPT nebo jinými nástroji.

Buster: Captcha Solver for Humans

Buster: Captcha Solver for Humans je rozšíření pro webové prohlížeče Chrome a Firefox, které vám pomůže s řešením otravných Captcha ověření. Rozšíření je open-source a zdarma. Buster využívá funkci Google reCAPTCHA, která umožňuje řešit Captcha ověření pomocí zvukového záznamu. Po instalaci rozšíření se v prohlížeči zobrazí ikona Busteru. Pokud se setkáte s Captcha ověřením, jednoduše klikněte na ikonu Busteru. Rozšíření automaticky spustí zvukový záznam a zobrazí text, který je v něm přečten. Vy pak stačí kliknout na tlačítko s odpovídajícím textem a Captcha ověření bude ověřeno.

Dark Mode Global

Dark Mode Global je rozšíření pro váš webový prohlížeč, které se hodí všem, kdo tráví čas čtením na internetu a chtějí své oči trochu ušetřit. Rozšíření automaticky převádí světlé webové stránky do tmavého režimu pomocí stylů CSS. Po instalaci Dark Mode Global se v prohlížeči objeví ikona. Pokud narazíte na světlou stránku, která namáhá vaše oči, stačí jednoduše kliknout na tuto ikonu. Rozšíření stránku okamžitě přepne do tmavého režimu, což je mnohem příjemnější pro čtení, zejména večer.

Dark Mode Global
.