Zavřít reklamu

Mahalo

Mahalo je opravdu povedený virtuální zápisník, který můžete využívat v rozhraní prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Nabízí například možnost synchronizace s vaším Google kalendářem, rychlý přístup po kliknutí na ikonku v liště s rozšířeními, tmavý režim, informace o počasí, animované 3D efekty nebo třeba možnost přepnutí do celostránkového editoru.

iCapture – Screen Record and Draw

S pomocí iCapture můžete nahrát obsah obrazovky vašeho Macu, konkrétní aplikace nebo vybrané karty. iCapture nabízí podporu nahrávání v HD kvalitě, možnost záznamu zvuku s výběrem zdroje zvuku, a uložení ve výstupním formátu WebM. S pomocí iCapture můžete nahrávat záznam přímo na disk, rozšíření nabízí také podporu pro klávesové zkratky.

Dark Mode Dark Theme

Jak název napovídá, jedná se o další z povedených rozšíření, která vám umožní nastavit webové stránky v prohlížeči Google Chrome do tmavého režimu. Toto rozšíření si umí hravě poradit i s weby, které ve výchozím nastavení nenabízejí tmavý režim. Nabízí také možnost vytvoření seznamu stránek, na které tmavý režim naopak nechcete aplikovat.

Send Anywhere

Posíláte ostatním lidem často soubory o velkém objemu dat? Můžete pro tento účel využít rozšíření s názvem Send Anywhere. Send Anywhere vám umožní přidat ke zprávám, zasílaným prostřednictvím služeb Gmail či Slack, velké soubory o velikosti až 10GB najednou. Rozšíření nabízí také podporu sdílení PDF v rozhraní prohlížeče a spoustu dalšího.

Sample

Rozšíření s názvem Sample je vlastně takovým virtuálním zvukovým záznamníkem, který můžete využívat v rozhraní Chromu nejen na vašem Macu. Nabízí možnost záznamu v mono i stereo režimu, s jeho pomocí můžete nahrát až 15 minut nepřetržitého záznamu. Sample nabízí možnost přehrávání pozpátku, exportu ve formátech WAV a MP3 a další skvělé funkce.

.