Zavřít reklamu
iWant

Na iOS míří herní adaptace populárního seriálu Westworld

iWant

Druhá série populárního seriálu Westworld, který je založený na původní adaptaci od Michaela Crichtona (Jurský Park), se nezadržitelně blíží – premiérový díl nové série dorazí už 22. dubna. V souvislosti s tím se chystá na mobilní platformy iOS a Android nová hra, která je děním v seriálu inspirována. Jmenuje se Westworld Mobile a hráč se v ní zhostí role zaměstnance korporace Delos, která tento „zábavný park“ provozuje.

Hra jako taková dorazí v druhé polovině dubna a bude tedy kopírovat nástup nové řady seriálu. V současné době je na webu vývojářů k dispozici několik základních informací a jakási předregistrace, díky které se o vydání dozvíte mezi prvními a navíc získáte nějaké ty bonusy do hry navíc (počet bonusů se bude lišit na základě počtu předregistrovaných uživatelů).

Na první pohled ze screenshotů hra připomíná populární Fallout: Shelter. Na povrchu provozujete váš vlastní park a veškeré procesy na pozadí se odehrávají skrze podzemní laboratoře a kontrolní místnosti. Jakožto zaměstnanec společnosti Delos budete zodpovídat za to, jak se parku vede, co se tam děje apod.

Hra by měla disponovat jak budovatelskými prvky, tak širokou možností mikromanagementu jednotlivých Hostů. Hráč bude také zodpovědný za to, zda-li se návštěvníci parku dočkají toho, po čem ve skrytu duše touží…Zatím nejsou známy žádné informace o cenové politice (s největší pravděpodobností půjde o free-to-play hru s mikrotransakcemi) ani seznam podporovaných zařízení. Pokud vás hra zaujala a chcete, aby vám do vydání neunikla žádná nová informace, využijte registračního formuláře na webových stránkách hry.

Zdroj: Cultofmac