Zavřít reklamu

Chcete někomu ze svých blízkých nadělit pod stromeček kvalitní sluchátka či reproduktor? Nebo naopak chcete někomu usnadnit výběr dárku pro vás? Pak jste na správném místě. V tomto článku se totiž zaměříme na nejlepší sluchátka a reproduktory pro příznivce kvalitního poslechu. To vše ale s ohledem na rozumnou cenu.

Jabra Elite 85h

V této cenové kategorii byste obtížně hledali kvalitnější sluchátka, než jsou Jabra Elite 85h. Nejsou nejlevnější, ale jestliže hledáte sluchátka pro milovníka kvalitního zvuku, pak s Elite 85h neuděláte krok vedle. Nabízí inteligentní aktivní potlačení hluku, které reaguje na okolí a zapne se, pokud detekuje hlučné pozadí, a to podle předem nastavených preferencí. Nechybí ani dlouhá výdrž baterie, voděodolnost, detekce nasazení, propracovaná aplikace či bezkonkurenční kvalita hovorů. 

Marshall Major III

Pro příznivce ikonického designu a kvalitního poslechu jsou Marshall Major III jako stvořená. Jen stěží byste hledali stylovější náhlavní sluchátka se skvělou zvukovou reprodukcí, dlouhou výdrží baterie a kvalitnějším zpracováním v jednom.

Marshall Stockwell II

Značka Marshall dělá s ikonickým designem nejenom sluchátka, ale také reproduktory a Stockwell II je bezesporu tím nejznámějším. Reproduktor je vybaven analogovými ovládacími knoflíky, pomocí kterých si můžete při přehrávání upravit basy, výšky a samozřejmě hlasitost. K tomu nabídne skvělý zvuk, 20hodinovou výdrž, rychlé nabíjení a voděodolnost.

Marshall Kilburn II

Marshall má ve svém portfoliu ještě jeden reproduktor, který stojí za zmínku. Kilburn II je v mnohém podobný modelu Stockwell II, ale navíc nabízí vícesměrný zvuk a výkonnější zesilovače.

Sony WH-1000XM3

Společnost Sony audio doplňky zkrátka umí a náhlavní sluchátka WH-1000XM3 jsou toho jasným důkazem. Získala totiž ocenění za sluchátka s nejlepším potlačením hluku. Jsou proto přímo ideální na cestování a nabídnou vám i nejrůznější vychytávky, skutečně kvalitní zvuk a výdrž baterie na celý den včetně funkce rychlého nabíjení.

Sony WF-1000XM3

Pokud naopak hledáte nejlepší potlačení hluku ve špuntových sluchátkách bez jediného drátu, pak určitě sáhněte po Sony WF-1000XM3. Jako bonus dostanete skvělý zvuk, pořádnou výdrž a opravdu pěkně zpracovaný doplněk.

Sony SRS-XB23

Že Sony umí dělat audio příslušenství platí i v případě reproduktorů. Model SRS-XB23 spojuje kvalitu, minimalistický design a odolnost. K tomu přidejte hluboký, řízný zvuk díky funkci EXTRA BASS a máte super reproduktor s dlouhou výdrží baterie za poměrně příznivou cenu.

JBL Charge 4

Značka JBL je přímo spjatá s kvalitními, odolnými reproduktory a Charge 4 patří mezi ty nejpopulárnější. Reproduktor nabízí duální pasivní měniče pro hlasitý a kvalitní JBL zvuk se silnými hlubokými basy. Samozřejmostí je voděolnost, až 20hodinová výdrž baterie, funkce powerbanky pro nabíjení telefonu a funkce JBL Connect+ pro propojení s více než 100 reproduktory.

.