Zavřít reklamu

Vánoce se opět pomalu, ale jistě blíží. Pokud chcete mít pár týdnů před Vánocemi klid a nechcete řešit kupování dárků na poslední chvíli, tak byste měli začít právě dnes. Rozhodně vás ale nenecháme na holičkách – stejně jako každý rok jsme si pro vás připravili sérii zajímavých vánočních článků, které vám pomohou s výběrem těch nejlepších vánočních dárků, tedy především pro majitele jablečných zařízení. V tomto článku se společně podíváme na nejlepší vánoční dárky pro majitele iPhonu. Máte-li tedy někoho, kdo vlastní iPhone, a chcete jej obdarovat nějakým zajímavým dárkem, tak určitě pokračujte ve čtení.

Do 500 korun

Stativ pro iPhone – Gorilla Pod

V případě, že vás obdarovaný patří jednak mezi majitele iPhonu, a jednak s ním také rád fotí, tak se vám bude líbit dárek v podobě stativu pro iPhone. Stativ, potažmo trojnožka, je povinnou součástí naprosto každého mobilního fotografa. Většina fotek samozřejmě vzniká klasicky tehdy, kdy máme telefon v ruce, každopádně především při točení statických videí, popřípadě při točení časosběru, je takový stativ nutností – chcete-li tedy dosáhnout perfektního výsledku. Dobrou zprávou je, že tyto stativy vůbec nejsou drahé, koupíte je za pár stovek korun. Námi doporučený Gorilla Pod navíc k tomu disponuje flexibilními nohami, takže jej můžete připevnit například na větev stormu.

AlzaPower AluCore Lightning kabel

Kabelů není v domácnosti nikdy dost. Určitě mi dáte za pravdu, když řeknu, že vlastnit jeden kabel na jeden telefon je svým způsobem nemožné. Nikomu se totiž nechce kabel neustále s sebou všude tahat. Stačí si jen uvědomit, na kolik místech denně se většina z nás ocitne. Probudíme se v ložnici, pak jedeme autem do práce, ocitneme se v kanceláři a nakonec skončíme doma v obýváku u televize. Originální kabely od Applu jsou vcelku drahé a navíc k tomu nejsou bůhvíjak kvalitní – dost možná se někdo z vás ocitl v situaci, kdy se mu jej podařilo zničit. V tomto případě přichází na řadu kabel AlzaPower AluCore, který je oproti tomu originálnímu oplétaný, kvalitněji provedený a hlavně také levnější. Osobně těchto kabelu vlastním již několik a za tu dobu jsem s nimi neměl žádný problém – slouží naprosto skvěle. Všeobecně koupi produktů AlzaCore určitě doporučuji.

Do 1000 korun

iHealth Push – zápěstní tlakoměr

Sledování zdraví je v současné době jednodušší než kdykoliv jindy. Pokud si koupíte například Apple Watch, tak kromě chytrých hodinek získáte také relativně přesné nástroje pro měření srdečního tepu, nasycení krve kyslíkem, či EKG. Jablečné hodinky tedy rozhodně nejsou pouze klasickými hodinkami. Jednou z funkcí, které jim však chybí, je měření krevního tlaku. Mnoho lidí trpí zvýšeným, či naopak sníženým krevním tlakem, kvůli čemuž mohou přijít různé zdravotní problémy. Pokud si váš obdarovaný rád hlídá své zdraví a chce o něm mít stoprocentní přehled, můžete mu zakoupit iHealth Push – chytrý zápěstní tlakoměr. Tento tlakoměr dokáže měřit systolický a diastolický tlak, kromě toho měří také tepovou frekvenci a dokáže odhalit nepravidelný srdeční rytmus – arytmii. Jedná se o plně certifikovaný CE zdravotní prostředek.

Nabíjecí adaptér Swissten Smart IC 2x

Stejně jako nabíjecích kabelů, tak i nabíjecích adaptérů není nikdy dost. Většina z nás má doma klasický adaptér, který Apple až do loňského roku přibaloval k balení iPhonů, popřípadě nějaký podobný. Takový adaptér má však klasicky výstup na své přední straně, což se v některých případech nemusí úplně hodit – například pokud máte nějakou zásuvku za postelí, anebo za skříní. Přesně pro tyto situace existuje skvělý nabíjecí adaptér Swissten Smart IC 2x, který má výstup dole či nahoře podle toho, jak jej zastrčíte do zásuvky. Díky tomu jste schopni tento adaptér s kabelem připojit i do zásuvky, která je právě blokovaná nějakým kusem nábytku. Tyto adaptéry mám doma hned dva a ideální jsou v mém případě u postele. Mimo jiné nabíječka disponuje dvěma výstupy, takže kabely zvládnete zapojit hned dva.

JBL GO 2

Čas od času se můžete ocitnout v situaci, kdy si na nějakém místě potřebujete přehrát nějakou hudbu. iPhony mají samozřejmě každým rokem lepší a lepší reproduktory, každopádně s externími reproduktory se stále rovnat nemohou. Mezi jednu z nejznámějších značek, co se externích reproduktorů týče, patří právě JBL. Většina jedinců z mladé generace už nejspíše slyšelo větu vezmi s sebou džejbíelko. Hledáte-li relativně levný, ale zároveň hlasitý externí reproduktor s dobrým podáním zvuku, tak by se vám mohlo líbit JBL GO 2. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších externích reproduktorů a rozhodně se není čemu divit. Výkon tohoto reproduktoru je 3.1 wattů, mimo to nabízí frekvenční rozsah od 180 Hz do 20000 Hz, 3.5mm jack, Bluetooth 4.2, mikrofon, certifikaci IPX7, ovládání přes zařízení s iOS nebo Androidem a výdrž dosahuje až 5 hodin.

Do 5000 korun

Sterilizační box 59S UV

Asi není třeba nijak připomínat současnou situaci, kdy celý svět neustále bojuje s pandemií koronaviru. Hygienu je momentálně nutné dodržovat více než kdykoliv jindy, tedy pokud chcete minimalizovat riziko nákazy. Zároveň musíme, tedy alespoň v Česku, neustále nosit roušky, povinná je také karanténa v případě potvrzení nákazy. Mezi základní hygienické návyky patří především umývání rukou a čištění předmětů, se kterými neustále pracujeme. Většina z nás se přes den nejčastěji dotkne mobilního telefonu, na kterém se podle různých výzkumů nachází více bakterií a virů než na záchodovém prkénku na veřejných WC. Se sterilizací různých předmětů, včetně mobilních telefonů, vám může pomoci sterilizační box 59S UV, který během 180 sekund dokáže zničit 99.9 % virů a bakterií na sterilizovaném povrchu. Chcete-li tedy obdarovanému pomoci s hygienou, sterilizační box je rozhodně skvělým dárkem, který bude dotyčný schopen využít jak v současné situaci, tak i po ní.

Click And Grow Smart Garden 3

S pěstováním květin má zkušenosti především něžné ženské pohlaví. Pokud se o pěstování květin začne starat muž, tak to většinou dopadne tak, že se namísto nějaké rostliny koupí kaktus, anebo umělá květina. V současné moderní době se ale o vše dokáží postarat technologie. Věřte nebo ne, na trhu je k dispozici chytrý květináč, který se kompletně postará o pěstování květiny. Tento chytrý květináč nese název Click And Grow Smart Garden 3 a pěstování s ním nemůže být jednodušší – stačí naplnit nádržku květináče vodou, zapojit do elektrické zásuvky a do měsíce můžete sklízet první úrodu. Květináč ClickAndGrow obsahuje speciálně připravenou půdu, díky které rostlinky získávají optimálně vyvážený poměr všech potřebných živin, kyslíku a vody. Bylinky si pěstujete úplně sami, takže nemusíte mít strach z pesticidů a dalších škodlivin. Chytrý květináč se bude líbit snad doopravdy každému.

Nad 5000 korun

AirPods Pro

Je to několik let nazpátek, co Apple představil první generaci svých bezdrátových sluchátek AirPods. Po představení se jablečné společnosti dostávalo spíše posměchu – design byl pro mnoho jedinců legrační a nikdo nevěřil, že by tato sluchátka mohla slavit úspěch. Opak je však pravdou, jelikož za těch pár let, co jsou AirPody na trhu, se staly nejoblíbenějšími sluchátky na světě. Po první generaci přišla také generace druhá, společně s AirPods Pro, které lze považovat za naprosto jedinečná bezdrátová true-wireless sluchátka na trhu. Nabízí skvělý zvuk, prostorové audio, aktivní potlačování hluku, dlouhou výdrž a bezdrátové nabíjecí pouzdro. AirPods Pro jsou určená pro všechny náročné jedince, kteří používají bezdrátová sluchátka každý den – a je jedno, zdali na cvičení či telefonování. Sluchátky AirPods uděláte navíc radost naprosto každému – kromě mě, jakožto zástupce mladé generace, používá AirPody také můj dědeček, a to pro poslouchání televize.

Apple Watch Series 6

S Apple Watch to bylo v minulosti podobně jako s AirPody. Většina jedinců dodneška nechápe, proč jsou vlastně Apple Watch tak moc oblíbené. Osobně jsem do této skupiny nevěřících patřil také, dokud jsem se pro pořízení nerozhodl. Po několika dnech jsem zjistil, že jsou pro mě Apple Watch perfektním parťákem, který dokáže perfektně zjednodušit život. V současné době, když si Apple Watch sundám, tak si připadám svým způsobem „nekompletní“ a neustále k sobě otáčím zápěstí s očekáváním, že zde Apple Watch najdu. Kouzlo Apple Watch doopravdy poznáte až tehdy, kdy si je sami pořídíte. Pro obdarovaného můžete sáhnout po nejnovějších Apple Watch Series 6, které nabízí Always-On displej, měření srdečního tepu, EKG, saturace krve kyslíkem a mnoho dalšího. Kromě zdravotních funkcí dokáží Apple Watch motivovat k aktivitě a zobrazovat různá upozornění.

13″ MacBook Pro M1 (2020)

Je to několik dní nazpátek, co Apple na své třetí letošní podzimní konferenci představil první čip z rodiny Apple Silicon s označením M1. O tom, že Apple plánuje přechod na vlastní procesory z těch od Intelu, se šuškalo již po dobu několika let – a právě nyní jsme se konečně dočkali. V případě, že chcete dotyčného obdarovat opravdu drahým dárkem, ze kterého bude nadšený, tak můžete sáhnout po 13″ MacBook Pro (2020) právě s procesorem M1. Díky tomuto zmíněnému procesoru jsou jablečné počítače o několik desítek procent výkonnější oproti starším generacím – a nejlepší na tom je, že cena zůstává naprosto stejná. Svým způsobem se nacházíme na začátku úplně nové generace jablečných počítačů, které nebudou mít konkurenci. 13″ MacBook Pro (2020) s procesorem M1 je skvělou volbou pro náročné jedince, kteří potřebují ke své práci obrovský výpočetní výkon. Kromě toho se dotyčný může těšit na perfektní displej, líbivý design a nespočet dalších vlastností, které rozhodně potěší.

.