Zavřít reklamu

Vánoce. Pro řadu lidí svátky klidu, pohody, a těšení se na dárky a na chvíle, strávené s těmi nejbližšími. Pokud hledáte způsob, jak svou vánoční náladu ještě více povzbudit, případně se do ní potřebujete naopak dostat, můžete tak učinit prostřednictvím některého z vánočních playlistů, kterých hudební streamovací služba Apple Music nabízí opravdu požehnaně.

Christmas Pop Hits

Pokud hledáte ty nejzásadnější popové vánoční hity – ať už se jedná o Wham z 80. let, Mariah Cary z 90., nebo třeba současné hvězdy typu Ariana Grande, rozhodně by ve vaší knihovně neměl chybět playlist s názvem Christmas Pop Hits. Playlist je neustále aktualizován, takže vás nebude nudit ani o příštích Vánocích.

Christmas Pop Hits si přehrajete zde.

Classical Christmas

Apple Music myslí samozřejmě i na milovníky klasiky, pro které je zde připravený playlist s všeříkajícím názvem Classical Christmas. Najdete zde klasické vánoční skladby ze všech koutů světa, a to jak ty proslulé, tak i méně známé. Je libo Čajkovskij, nebo dáváte přednost opeře? Při poslechu tohoto playlistu si přijdou na své milovníci obého.

Classical Christmas si přehrajete zde.

Vánoce – zásadní hity

V neustále aktualizovaném playlistu s názvem Vánoce – zásadní hity najdete jak tuzemské, tak i zahraniční vánoční skladby. Vedle Michaela Bublé nebo Jessicy Simpson zde hraje třeba Ewa Farná, Pokáč, nebo třeba Hana Zagorová. Najdete zde převážně popové hity, nechybí ale třeba ani tradiční Tichá noc.

Vánoce – zásadní hity si přehrajete zde.

Essential Christmas

Pokud máte rádi osvědčené vánoční klasiky, jako jsou skladby od Franka Sinatry, Nata „King“ Colea nebo třeba Chucka Berryho, můžete si třeba k pečení vánočního cukroví pustit playlist s názvem Essential Christmas. Najdete zde populární vánoční skladby převážně z období od 50. do 90. let, nouze nebude ale ani o skladby současných interpretů.

Essential Christmas si přehrajete zde.

Jazz Christmas

Na Vánoce si na své přijdou také milovníci jazzu – ať už tradičního, nebo toho současného. V playlistu s názvem Jazz Christmas najdete řadu báječných skladeb od interpretů, jako je třeba Bill Evans, Nat „King“ Cole, Ella Fitzgerald, ale třeba také skvělá Diana Krall.

Jazz Christmas si přehrajete zde.

.