Zavřít reklamu

Vánoce jsou již za dveřmi a řada z nás přemýšlí, jak se dostat do té správné vánoční nálady. Pomoci vám v tom může například váš iPhone – stačí si do něj nainstalovat ty správné aplikace. Hledáte aplikaci, s jejíž pomocí vytvoříte vtipné vánoční přání? Chcete si na iPhone nainstalovat vánoční tapetu, nebo sháníte virtuální zvoneček, kterým zazvoníte o Štědrém dni? Pak si nenechte ujít naše tipy na vánoční aplikace.

Elf Yourself

Každý rok se v období svátků objevují na sociálních sítích nebo v e-mailových schránkách některých lidí videa, na kterých jejich přátelé či blízcí tančí v roli vánočních elfů. Pokud byste si tuto vánoční kratochvíli chtěli vyzkoušet i vy, můžete pro tyto účely využít aplikaci s názvem Elf Yourself. Její ovládání je opravdu jednoduché, stačí jen navolit parametry videa a přidat fotografie.

Aplikaci Elf Yourself stáhnete bezplatně zde.

Christmas Bell – Local and Remote

Ve spoustě domácností se Štědrý den neobejde bez kouzelného zazvonění u vánočního stromečku. Pro tyto účely můžete využít například aplikaci s názvem Christmas Bell – Local and Remote. Aplikace je k dispozici také pro Apple Watch, takže můžete svůj iPhone ukrýt v blízkosti stromečku a nenápadně zazvonit na zvoneček s pomocí vašich chytrých hodinek.

Christmas Bell

Aplikaci Christmas Bell – Local and Remote stáhnete za 25 Kč zde.

Christmas Countdown

Patříte mezi ty, kteří se již nemohou dočkat Vánoc a odpočítávají doslova každou vteřinu? Nebo s někým takovým sdílíte domácnost? Pak vám určitě přijde vhod aplikace s názvem Christmas Countdown. Její účel je jasný – poté, co nastavíte přesné datum a čas vánočních oslav u vás doma, spustí aplikace odpočet. V aplikaci si můžete přizpůsobit také pozadí a vzhled odpočtu.

Aplikaci Christmas Countdown stáhnete bezplatně zde.

Fireplace Live HD

Chcete si vánoční atmosféru u vás doma vylepšit romanticky praskajícím krbem, ale vaše domácnost jím jaksi nedisponuje? Aplikace Fireplace Live HD vám sice teplo krbu nevykouzlí, nabízí alespoň patřičné zvukové i vizuální efekty. Jedná se o multiplatformní aplikaci, na výběr máte také z několika různých druhů krbů a ohnišť.

Aplikaci Fireplace Live HD stáhnete bezplatně zde.

Christmas Greeting Cards

Ve výběru vánočních aplikací samozřejmě nemůže chybět typ na aplikaci, která vám pomůže s tvorbou vánočních přání. S pomocí multiplatformní Christmas Greetings Card můžete snadno a efektivně vytvářet vánoční přání, upravovat je, vylepšovat a sdílet s vašimi nejbližšími. Aplikace Christmas Greeting Cards nabízí možnost přidávání textů, efektů i samolepek.

Aplikaci Christmas Greeting Cards stáhnete bezplatně zde.

.