Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Rok 2022 je ale hned z kraje patřičně našlapaný. Nejinak by tomu mělo být po celý rok. 

El Ucho – 7. ledna 

Chodit do školy a hledat si nové kamarády může být náročné. Muset obojí zvládat s objemným sluchadlem na hrudi? Na to už jsou potřeba superschopnosti. S drobnou pomocí svého druhého já jménem El Ucho se Cece uší přijímat své odlišnosti.

Macbeth – 14. ledna 

Denzel Washington a Frances McDormand v hlavních rolích pronikavé adaptace Joela Cohena – příběhu vraždy, šílenství, ctižádosti a zlobné prohnanosti jistě ukážou značné herecké umění. Nasvědčují tomu i ukázky z tohoto černobílého snímku, který má už na první pohled velké a patřičně oscarové ambice.

Servant – třetí řada 21. ledna

Seriál od M. Night Shyamalana vypráví o filadelfském páru, který drží smutek poté, co nevýslovná tragédie způsobí rozkol v jejich manželství a otevře dveře tajemné síle, která vstoupí do jejich domu.

Fraggle Rock – 21. ledna 

Hudbu a zábavu milující Fraggláci jsou zpět. Zažijete s nimi úžasná dobrodružství, která se točí kolem toho, co magického se stane, když si vážíme našeho všemožně provázaného světa a staráme se o něj.

Afterparty – 28. ledna

Děj se odehrává na setkání spolužáků střední školy, kde je jeden z přítomných zavražděn. Tento incident je poté vyprávěn z různých pohledů různých postav. Každá epizoda také bude natočena v jiném vizuálním stylu a bude ztělesňovat jiný filmový žánr.

Podezření – 4. února 

Hrají zde nejen Uma Thurman, ale i Kunal Nayyar, Noah Emmerich, Georgina Campbell, Elkes Gabel, Elizabeth Henstridge, Tom Rhys-Harries a Angel Coulby. Série vychází z populárního izraelského seriálu False Flag, kdy je syn americké podnikatelky, kterou hraje právě Uma Thurman, unesen z newyorského hotelu a podezření ihned padá další čtyři jeho hosty. FBI se poté pokouší dokázat jejich vinu, stejně jako oni svou nevinu.

Apple tv+

Odloučení – 18. února

Mark šéfuje týmu zaměstnanců, kterým byla chirurgicky oddělena pracovní a mimopracovní paměť. Po setkání s kolegou z práce v osobním životě se vydává na cestu k pravdě o jejich zaměstnání.

The Sound of 007 – říjen 2022

Hudební dokument vyjde k příležitosti 60 let Jamese Bonda, protože filmový Dr. No spatřil světlo světa v roce 1962. Bude se jednat o exkluzivní dokument v rámci platformy Apple TV+, který produkují společnosti MGM, Eon Productions a Ventureland. Hudba pak má ve snímku zásadní roli, a to nejen ta doprovodná, ale i titulní. Pro daného interpreta bylo totiž podílet se na titulní písni k nějakému snímku jasnou prestiží ale i jistou reklamou.

Zatím neznámé datum uvedení: 

Killers of the Flower Moon 

Leonardo DiCaprio si zahraje v připravované novince Killers of the Flower Moon. Děj se odehrává v Oklahomě ve 20. letech minulého století a pojednává o sériových vraždách členů národa Osage. Je založen na knize Davida Granna „Killers of the Flower Moon: The Osage Murders And The Birth of the FBI“. I když vás nemusí téma příliš zajímat, vězte, že se bude jednat o skutečnou filmovou lahůdku. Režisérem snímku totiž není nikdo jiný, než Martin Scorsese a zahraje si zde i jeho dvorní herec Robert De Niro.

Surfside Girls

Jedná se o animovanou dětskou sérii plnou pirátů a hledání pokladu.

Disclaimer 

Apple TV+ si objednala nový thrillerový seriál od držitele Oscara Alfonsa Cuarona s názvem Disclaimer, který má mít unikátní herecké obsazení v podobě dua Cate Blanchett a Kevina Klina. Na motivy stejnojmenného románu Renee Knightové sleduje Disclaimer Catherine Ravenscroftovou, která je úspěšná televizní dokumentární novinářka, jejíž práce byla postavena na odhalování skrytých prohřešků dlouhodobě respektovaných institucí. Tato série by navíc měla být první z dlouholeté vzájemné spolupráce mezi Applem a Cuaronem.

Amber Brown 

Série vychází z nejprodávanějších knih Pauly Danzigerové. Apple ji popisuje jako „nefiltrovaný pohled na dívku, která našla svůj vlastní hlas prostřednictvím umění a hudby po rozvodu svých rodičů“.

Ghosted 

Dva z Avengerů by se měli opět potkat na filmovém plátně. Scarlett Johansson a Chris Evans by si totiž mohli zahrát ve snímku Ghosted, tedy romantickém akčním filmu od autorů snímku Deadpool a režiséra Dextera Fletchera (Rocketman, Bohemian Rhapsody).

Strange Planet 

V rámci sítě bychom se letos měli dočkat i adaptace populární série Strange Planet od Nathana Pylea ve spolupráci s Danem Harmonem, známého pro jeho animovaný seriál Rick and Morty aktuálně válcující seriálovou sledovanost v rámci streamovacích služeb. Apple si prý objednal 10 epizod animované série, která by dokonce měla být vyráběna přímo v Apple Studios.

Hello Tomorrow!

Hlavní roli si zde zahraje Billy Crudup, držitel ceny Emmy a Critics Choice Award, který patří i do obsazení populární série The Morning Show. Bude se tak jednat o další jeho spolupráci s Apple TV+. Znamená to ale také další spolupráci mezi Applem a MRC Television, tedy studiem, které stojí za připravovanou sérií Shining Girls, která je také plánovaná na Apple TV+. Datum premiéry ještě uveřejněn nebyl, ví se ale, že každý díl bude mít stopáž 30 minut. Zná se také základní dějová linka série. Ta se bude odehrávat v „retro budoucnosti“, ve které bude Crudup kočovným obchodníkem s velkým talentem ale i ambicemi.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.