Zavřít reklamu

Shadow Warrior platí v žánru stříleček z první osoby za velké jméno. Kultovní série se zrodila pod taktovkou studia 3D Realms již v roce 1997. Po prvním dílu následovaly pouze dva doplňky a další plnohodnotná hra série se stala již technologicky dospělejším rebootem. Ten si v roce 2013 vzali na starost nezávislí vývojáři ze studia Flying Wild Hog. Podařenou hru nyní můžete sehnat ve velké slevě na Steamu.

Stejně jako se do moderní podoby přesunul například Doom, dokázal se i Shadow Warrior přetransformovat v zajímavou herní sérii s originální hratelností. První díl rebootované série přitom sází na očekávání současných hráčů společně s návratem ke klasickým vlastnostem původní hry. V roli hlavního hrdiny Lo Wanga prožijete jeho výpravu za legendárním magickým mečem, jen aby vás zradil váš původní zaměstnavatel a nechal vás napospas smrti. Lo Wang se ale tak snadno nevzdává a začíná tak zábavnou cestu za pomstou.

Shadow Warrior spojuje několik různých druhů soubojů. Kromě klasického kosení nepřátel střelnými zbraněmi nabídne i máchání katanami a používání tajemných kouzel. To vše se mu hodí v bitvách proti hordám démonických nestvůr, které na svět přivedl meč, jenž měl Wong na začátku příběhu najít. Jestli se vám hra zalíbila, nepromeškejte šanci ji získat ve slevě, která trvá jen do podvečera 25. února.

  • Vývojář: Flying Wild Hog
  • Čeština: Ne
  • Cena: 3,49 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 4, Xbox One
  • Minimální požadavky na macOS: macOS 10.9 nebo novější, dvoujádrový procesor na minimální frekvenci 2,4 GHz, 2 GB operační paměti, grafická karta Nvidia GeForce 9600 nebo lepší, 15 GB volného místa na diskuD Re

 Hru Shadow Warrior můžete zakoupit zde

.