Zavřít reklamu

Pokud jste fanoušky kalifornského giganta, ale v den přenosu jste zrovna neměli čas, nezoufejte. Jako vždy, i dnešní Keynote si můžete zpětně přehrát na stránkách Applu nebo na jejím oficiálním YouTube kanálu. Během zářijové Keynote bylo představeno poměrně velké množství produktů a služeb, mezi něž patří iPad 8. generace, přepracovaný iPad Air 4. generace, Apple Watch Series 6 a levnější model Apple Watch SE, balíček předplatného Apple One, nová služba fungující na bázi předplatného Apple Fitness + a mnohé další.

Apple Watch Series 6:

Jako i červnová WWDC, i dnešní Keynote se konala pouze online bez přítomnosti novinářů. Jak jistě už tušíte, důvod nepřítomnosti lidí je stále probíhající pandemie COVID-19, která i v technologickém světě poměrně výrazně komplikuje život. Keynote bylo možno sledovat jednak na stránkách Applu, jednak i na YouTube, přičemž na obou platformách je možno, jak již bylo zmíněno výše, záznam opakovaně zhlédnout. Pokud nemáte čas ani na zhlédnutí přenosu zpětně, na našem magazínu jsme pro vás jako vždy připravili to nejdůležitější, co se na Keynote událo. Rozhodně si myslím, že pokud se alespoň trochu zajímáte o svět Applu, minimálně z jednoho produktu či služby budete nadšeni. Představeno toho totiž nebylo málo, a i přes to, že iPhone 12 si svoji premiéru neodbyl, máme se na co těšit.

Benjamin Levíček

Slepota není slepá ulice!

I když jsem nevidomý, snažím se překonávat bariéry a v žádném případě to neberu negativně. Studuji osmileté gymnázium, velice rád sportuji, hraji na hudební nástroje a poznávám nové lidi. Zajímám se o technologie, zejména pak o Apple, nezavrhuji ale ani jiné značky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.