Zavřít reklamu

Netflix kódy jsou něco, co by měl znát každý předplatitel této streamovací služby. Pokud jste o nich ještě nikdy neslyšeli, tak tady jste naprosto správně, protože si o nich řekneme naprosto vše, co potřebujete vědět. Pokud se na Netflixu chcete dívat na nějaký pořad, můžete ho najít různě, například skrze žánrové vyhledávání, což využívá mnoho z nás. Pravdou ale je, že klasicky Netflix zobrazuje jen klasické žánry, které jsou spíše obecné. To znamená, že předplatitelé, kteří mají speciální požadavky, s výsledky tak úplně nebudou spokojeni.

Netflix kódy: Co to je

A přesně nyní přichází na řadu Netflix kódy. Konkrétně se totiž jedná o označení velmi specifických žánrů pořadů na Netflixu. V praxi to znamená, že existují stovky velmi specifických žánrů a každý jeden z nich má svůj vlastní tajný kód, podle kterých je pak možné provést přesné filtrování. Ať už tedy máte rádi lechtivé komedie, pořady o boxu či válce, psychologické thrillery, western, pořady o lesbičkách a gayích či cokoliv jiného, tak si můžete být jistí tím, že pomocí zmíněných tajných kódů najdete přesně to, co požadujete. Způsobů, jak můžete kódy Netflix najít a využít, existuje hned několik a my se na ně podíváme.

Netflix fb náhled

Netflix kódy: Prohlížeč

Naprosto základním způsobem, jak můžete kódy vyhledávat, je přes webový prohlížeč. Konkrétně stačí, abyste si v galerii, kterou přikládám níže, našli konkrétní specifický žánr, pod kterým vás zajímají pořady, a zapsali si jeho kód. Jakmile tak učiníte, stačí postupovat následovně:

  • Na svém počítači otevřete libovolný webový prohlížeč, třeba Safari či Google Chrome.
  • Přejděte na web Netflixupřihlaste se ke svému účtu.
  • Do adresního řádku zadejte adresu https://www.netflix.com/browse/genre/.
  • Za poslední lomítko pak vložte vybraný kód.
    • Pokud tedy budete hledat například televizní kreslené pořady, celá adresa bude https://www.netflix.com/browse/genre/11177.

Netflix kódy: Webové aplikace

Chtěli byste si vyhledávání skrytých pořadů na Netflixu pomocí kódu ulehčit a nevyhovuje vám výše uvedený postup? Pokud jste si odpověděli kladně, tak byste měli vědět, že existují skvělé webové aplikace, které vám s vyhledáním vašich specifických žánrů pomohou. Osobně mám skvělé zkušenosti se stránkou Netflix Hidden Codes. Tady stačí sjet níže a najít konkrétní žánr. Jakmile tak učiníte, tak se stačí klepnutím přesunout přímo na stránky Netflixu, kde si ihned můžete pořady s konkrétním žánrem zobrazit a přehrát.

Na stránky Netflix Hidden Codes se přesunete pomocí tohoto odkazu

Netflix kódy: Aplikace pro iPhone

V případě, že často praktikujete tzv. Netflix & Chill, tak s velkou pravděpodobností při sledování pořadů nemáte u sebe v posteli Mac či jiný přenosný počítač. Prakticky všichni ale u sebe vždy mají iPhone, do kterého si můžete stáhnout skvělou a bezplatnou aplikaci, ve které je taktéž možné s Netflix kódy jednoduše pracovat. Tato aplikace nese název Netflix Codes a dokáže jednotlivé skryté kódy vyhledat za vás. Jednoduše si vyberete žánr s tím, že vám následně zobrazí konkrétní kód. Ten poté můžete buď zkopírovat a vložit do prohlížeče, anebo na něj můžete klepnout a rovnou se nechat přesunout na stránky Netflixu, kde se vám pořady zobrazí.

Aplikaci Netflix Codes stáhnete zde

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.