Zavřít reklamu

Netflix kódy jsou něco, co by měl znát každý předplatitel této streamovací služby. Pokud jste o nich ještě nikdy neslyšeli, tak tady jste naprosto správně, protože si o nich řekneme naprosto vše, co potřebujete vědět. Pokud se na Netflixu chcete dívat na nějaký pořad, můžete ho najít různě, například skrze žánrové vyhledávání, což využívá mnoho z nás. Pravdou ale je, že klasicky Netflix zobrazuje jen klasické žánry, které jsou spíše obecné. To znamená, že předplatitelé, kteří mají speciální požadavky, s výsledky tak úplně nebudou spokojeni.

Netflix kódy: Co to je

A přesně nyní přichází na řadu Netflix kódy. Konkrétně se totiž jedná o označení velmi specifických žánrů pořadů na Netflixu. V praxi to znamená, že existují stovky velmi specifických žánrů a každý jeden z nich má svůj vlastní tajný kód, podle kterých je pak možné provést přesné filtrování. Ať už tedy máte rádi lechtivé komedie, pořady o boxu či válce, psychologické thrillery, western, pořady o lesbičkách a gayích či cokoliv jiného, tak si můžete být jistí tím, že pomocí zmíněných tajných kódů najdete přesně to, co požadujete. Způsobů, jak můžete kódy Netflix najít a využít, existuje hned několik a my se na ně podíváme.

Netflix fb náhled

Netflix kódy: Prohlížeč

Naprosto základním způsobem, jak můžete kódy vyhledávat, je přes webový prohlížeč. Konkrétně stačí, abyste si v galerii, kterou přikládám níže, našli konkrétní specifický žánr, pod kterým vás zajímají pořady, a zapsali si jeho kód. Jakmile tak učiníte, stačí postupovat následovně:

  • Na svém počítači otevřete libovolný webový prohlížeč, třeba Safari či Google Chrome.
  • Přejděte na web Netflixupřihlaste se ke svému účtu.
  • Do adresního řádku zadejte adresu https://www.netflix.com/browse/genre/.
  • Za poslední lomítko pak vložte vybraný kód.
    • Pokud tedy budete hledat například televizní kreslené pořady, celá adresa bude https://www.netflix.com/browse/genre/11177.

Netflix kódy: Webové aplikace

Chtěli byste si vyhledávání skrytých pořadů na Netflixu pomocí kódu ulehčit a nevyhovuje vám výše uvedený postup? Pokud jste si odpověděli kladně, tak byste měli vědět, že existují skvělé webové aplikace, které vám s vyhledáním vašich specifických žánrů pomohou. Osobně mám skvělé zkušenosti se stránkou Netflix Hidden Codes. Tady stačí sjet níže a najít konkrétní žánr. Jakmile tak učiníte, tak se stačí klepnutím přesunout přímo na stránky Netflixu, kde si ihned můžete pořady s konkrétním žánrem zobrazit a přehrát.

Na stránky Netflix Hidden Codes se přesunete pomocí tohoto odkazu

Netflix kódy: Aplikace pro iPhone

V případě, že často praktikujete tzv. Netflix & Chill, tak s velkou pravděpodobností při sledování pořadů nemáte u sebe v posteli Mac či jiný přenosný počítač. Prakticky všichni ale u sebe vždy mají iPhone, do kterého si můžete stáhnout skvělou a bezplatnou aplikaci, ve které je taktéž možné s Netflix kódy jednoduše pracovat. Tato aplikace nese název Netflix Codes a dokáže jednotlivé skryté kódy vyhledat za vás. Jednoduše si vyberete žánr s tím, že vám následně zobrazí konkrétní kód. Ten poté můžete buď zkopírovat a vložit do prohlížeče, anebo na něj můžete klepnout a rovnou se nechat přesunout na stránky Netflixu, kde se vám pořady zobrazí.

Aplikaci Netflix Codes stáhnete zde

.