Zavřít reklamu

Společnost Nomad patří mezi oblíbené výrobce kvalitních, zajímavých a funkčních doplňků nejen pro Apple produkty. Nedávno obohatila svou produktovou linii příslušenství pro bezdrátové nabíjení o aktualizovanou a přepracovanou verzi svého populárního Base Station Stand, který vybavila dvojicí 10W nabíjecích cívek a dalšími zajímavými prvky.

Nový Base Station Stand je vyroben ze strojově zpracovaného hliníku, plochy pro umístění nabíjených zařízení jsou kryté kvalitní kůží. Na rozdíl od nabíjeního stojánku Wireless Stand z produkce společnosti Nomad je vnější část Base Station Stand tvořena jednolitým kusem materiálu a její základna je více univerzální. Jednou z klíčových funkcí nabíječky Nomad Base Station Stand je podpora bezdrátového nabíjení sluchátek AirPods a AirPods Pro. Řada nabíjecích stojánků a podložek tuto funkci nenabízí z důvodu, že jsou často vybaveny jednou jedinou nabíjecí cívkou, umístěnou ve středu. Jak jsme již zmínili v úvodu, je Nomad Base Station Stand vybaven dvěma 10W cívkami.

Díky nim je také možné nabíjet iPhone jak ve vertikální, tak i v horizontální poloze. Součástí balení je síťový 18W adaptér s US, UK a EU zástrčkou a jeden USB-A to USB-C kabel, stojánek samotný je vybaven USB-C portem. Můžete ho využít nejen k nabíjení svého iPhonu či AirPodů, ale jiných zařízení s kompatibilitou standardu Qi pro bezdrátové nabíjení. Pozice podložky, určené k nabíjení iPhonu, umožňuje umístit telefon tak, aby uživatel měl i v průběhu nabíjení pohodlný přístup k jeho displeji. Jak je u firmy Nomad zvykem, byly na stojánek použity vysoce kvalitní, odolné materiály. Stojánek je opatřen signalizační LED diodou, jejíž světlo se ve tmě automaticky ztlumí. Nomad Base Station Stand představuje elegantní, funkční a spolehlivé řešení nejen pro náročnější uživatele, cena byla výrobcem stanovena na zhruba 2260 korun. Nabíječky společnosti Nomad zakoupíte zde.

Nomad Base Station Stand fb
Foto: Nomad Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více