Zavřít reklamu

Server Jablíčkář.cz pro vás při příležitosti otevření nového fóra pro Apple příznivce forum.jablickar.cz s partnery Czpocitac.cz a iPhoneMili.cz připravil soutěž o hodnotné ceny jako je například Magic Mouse či externí baterie pro iPhone.

Nové Apple fórum

Nové jablečné Apple fórum najdete na adrese forum.14205.w5.wedos.net. Doufáme, že toto fórum budete využívat naplno. Těším se na tipy na aplikace a hry od vás, čtenářů. Nebo potřebujete s něčím poradit? Nebojte se zeptat, když budeme vědět, rádi rychle pomůžeme! A když ne? Třeba někdo ze čtenářů bude znát odpověď.

Soutěž

Ale pojďme k soutěži. Díky společnosti CZPocitac.cz a iPhoneMili.cz máte šanci vyhrát zajímavé ceny. Vítěz první ceny bude mít právo vybrat si jakoukoli ze čtyř nabízených cen – Magic Mouse, bezdrátovou Apple klávesnici, externí 1TB harddisk či software Parallel’s Desktop 5 CZ. Druhý v pořadí získá MiLi Power Skin, nejtenčí externí baterii pro iPhone na světě. A třetí v pořadí vyhraje MiLi Power Crystal, což je externí záložní baterie pro elektronická digitální zařízení.

Jak vyhrát?

A jak vyhrát? Tak to je jednoduché. Stačí se zaregistrovat na nové Apple fórum na adrese forum.14205.w5.wedos.net a přispět příspěvkem do fóra. Ať už je to nějaký tip na hru či aplikaci, žádost o radu či dotaz například na Apple produkt nebo nejlépe, pokud někomu ve fóru poradíte! Do soutěže ale nebudou přihlášeny příspěvky, které budou spíše jen výkřiky než plnohodnotný příspěvek do fóra.

Pokud rádi ostatním radíte, tak jsem do poradny již předpřipravil některé dotazy, na které se mě uživatelé pravidelně ptají – můžete tak začít radit již nyní! A když už nebudete vědět, co do fóra napsat, tak se aspoň podělte o vaše nejoblíbenější iPhone hry či aplikace. Nebo můžete v poradně diskutovat, proč si koupit či nekoupit iPhone či počítač Mac.

A jak svoji šanci na výhru znásobit? Jednoduše, pokud máte účet na Twitteru. Stačí na  Twitteru napsat následující sdělení a automaticky budete ve slosování podruhé:

Soutěžím s @jablickar při příležitosti otevření http://forum.14205.w5.wedos.net o Magic Mouse či externí iPhone baterie MiLi. http://bit.ly/c3Sw3K

Z přihlášených uživatelů do soutěže vylosujeme tři výherce. Vaše šance na výhru nevzroste, pokud budete mít ve fóru více příspěvků (ani když napíšete příspěvek na Twitter vícekrát), každý bude zařazen do losování maximálně jednou z fóra a jednou z Twitteru! Ale samozřejmě budeme rádi, když budete do fóra přispívat pravidelně. Soutěž bude ukončena 25. dubna 2010.

Ceny v soutěži:

  1. Magic Mouse / Apple bezdrátová klávesnice / 1TB externí HDD / Parallel’s Desktop 5 CZ (výherce si bude moci vybrat jednu z cen)
  2. MiLi Power Skin
  3. MiLi Power Crystal

Představení sponzorů soutěže

CZpočítač.cz

Internetový obchod CZpočítač.cz Vám nenabízí jen zboží mnoha kategorií, ale i své srdce, které do obchodu vkládáme. Snažíme se obchod posunout dále. Tím, že u nás zákazník nakoupí naše práce nekončí. Preferujeme osobní jednání s každým zákazníkem a být mu stále k dispozici. Proto jednáme férově, dodržujeme principy slušného obchodování a snažíme se být zákazníkovi nápomoci kdykoliv. Pracovní dobu máme od ráno do večera každý den.

Proto, když se na nás někdo obrátí i v době, kdy již mají ostatní zavřeno, my rádi poradíme a pomůžeme.

iPhoneMiLi.cz

Soutěžte s námi o MiLi Power Skin a Power Crystal. V případě Power Skinu se jedná se o nejtenčí externí baterii pro iPhone na světě s kapacitou 1200 mAh, která prodlouží téměř dvakrát výdrž vašeho telefonu a zároveň poskytne ochranu před jeho poškozením. Power Skin je certifikován společností Apple jako produkt „Works with iPhone“.

Power Crystal je externí (záložní) baterie pro elektronická digitální zařízení jako jsou např. digitální fotoaparáty, MP3 přehrávače, mobilní telefony, aj. Součástí balení je šest nejpoužívanějších konektorů. Kapacita této baterie je 2000 mAh, kde o jejím stavu vás informuje LED indikátor. Power Crystal se může pyšnit nejen skvělým designem a perfektním dílenským zpracováním, ale také certifikáty Made for iPod a Works with iPhone.

Ceny do soutěže věnovala společnost CZpočítač.cz a společnost phoneLEVEL.eu s.r.o., která je výhradním distributorem značky MiLi do České a Slovenské republiky. Více v podmínkách soutěže.

Soutěž bude ukončena 25. dubna 2010 v 23:59.

Zakladatel Apple magazínu Jablíčkář.cz, nyní píší články pouze na téma nejlepší aplikace pro iPhone, iPad a Mac OS na serveru AplikaceDne.cz a krátké novinky a postřehy naleznete i na mém Twitter účtu @janzdarsa.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.