Zavřít reklamu

Není to tak dávno, co Apple představil výbornou funkci na video hovory v iPhone 4 s názvem Facetime. Pomalu se ale blíží září a spekuluje se o tom, že by se tato funkce mohla objevit i v iPodech.

Naposledy proběhla zmínka o Facetime v iPod Touch na serveru 9 to 5 Mac, který mu dodal i jasné obrysy a přidal některé důkazy. Na iPod Touch by se podle nich objevila aplikace s ikonkou, kterou známe z iPhone ze SMS zpráv. Místo zprávy by na ní ale byla videokamera.

Lidé by se po spuštění aplikace přihlásili pomocí iTunes účtu a zvolili se případně nějakou přezdívku (jméno) pro FaceTime hovory. Najednou by se z iPod Touch stalo ještě zajímavější zařízení s ještě více možnostmi.

Skoro nikdo nepochybuje o tom, že se v novém iPod Touch čtvrté generace objeví fotoaparát a funkce FaceTime by byla opravdu milým překvapením. Divočejší spekulace mluví o tom, že by se stejná funkce mohla objevit i například v iPod Nano, ale o tom trochu pochybuji.

Jak se vám funkce FaceTime líbí? Myslíte si, že byste ji využili, když je prozatím limitovaná jen na použití ve WiFi síti?

.